reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

nula1988 dokładnie mam dziś to samo... myślałam że przeszły a tu znowu pobolewa...no cóż widocznie taki urok bycia w ciąży:) nie można sie stresowac
 
reklama
Od wczoraj boli mnie głowa i mam mdłości, na szczęście nie rzygam:baffled:
I nie mam ochoty na jedzenie, co do mnie jest niepodobne. Ale byle do przodu ze zdrowym Juniorkiem:tak:
 
avensis mnie też wczoraj głowa pobolewała ale to chyba przez kiepską pogodę i ciśnienie, na szczęście przeszło. U mnie na razie nie ma mdłości i wymiotów :) ciekawe czy to się zmieni czy jednak będą...
nnatalie cieszę się, że nie jestem sama z tymi objawami :-) dzisiaj jest już lepiej za to strasznie swędzą mnie sutki, nawet zwykły biustonosz mnie drażni dlatego noszę po domu taki sportowy topik bo inaczej bym nie dała rady :-D
 
koleżanka mi mówiła o rutninoscorbinie ale szczerze mówiąc nie wiem dokładnie... chyba tylko jakieś domowe sposoby. Herbata z sokiem malinowym, syrop z cebuli czy mleko z czosnkiem
powiedzcie mi a jak u Was z bobosexsami teraz w ciąży? Bo ja to mam jakieś większe libido w ciąży aż sama się dziwię
laugh.gif
mam tylko nadzieję, że to nie zaszkodzi naszemu Maluszkowi...
 
Ostatnia edycja:
koleżanka mi mówiła o rutninoscorbinie ale szczerze mówiąc nie wiem dokładnie... chyba tylko jakieś domowe sposoby. Herbata z sokiem malinowym, syrop z cebuli czy mleko z czosnkiem
powiedzcie mi a jak u Was z bobosexsami teraz w ciąży? Bo ja to mam jakieś większe libido w ciąży aż sama się dziwię
laugh.gif
mam tylko nadzieję, że to nie zaszkodzi naszemu Maluszkowi...
Co do sexu, to pytałam tydzień temu lekarza i powiedział, że jeśli nie ma bólu brzucha, żadnych plamień, to jak najbadziej można się kochać. No więc stosujemy się do zaleceń lekarza:tak:
 
a mnie łapie przeziębienie i co tu można wziąć żeby nie zaszkodzić
Może herbata z cytryną i miodem. Sok z malin (gdzieś czytałam albo słyszałam) nie bardzo, bo ponoć ma działanie poronne, czy jakoś tak, ale pewna nie jestem.
Też zaczynam kichać, choć faszeruję się owocami i herbatą z cytryną:angry:
 
Dzięki avensis :-) ja nie byłam jeszcze u lekarza także się zastanawiałam jak to jest... wiadomo, że uważamy, choć mój mąż na początku troszkę się bał czy nie zaszkodzimy tym naszemu Maluszkowi... nawet widziałam, że szukał informacji w necie
 
Dziewczyny, czy Wy też odczuwacie ból, bardziej kłucie jajników? Bo mnie, czasami, tak zakłuje raz jeden, raz drugi jajnik (przynajmniej myślę, że to jajnik), że szok i martwię się tym trochę. Nie mam żadnych bólów podbrzusza, tak na "środku", tylko, właśnie, te kłucia i jakby ciągnięcie.
Szukam w necie informacji o tym i mam nadzieję, że to jest związane z tym, o czym piszą w tym artykule:
Ból jajników w ciąży | jejdziecko.pl
 
reklama
avensis nie martw się na zapas, stres na pewno nam nie pomaga a tylko szkodzi! Mówiłaś o tych bólach lekarzowi? Kiedy masz następną wizytę? Zapytaj go o te bóle a może same się uspokoją. Nasze ciało się teraz zmienia a i dziecko rośnie więc wszystko się powiększa także nie stresuj się Kochana bo na pewno wszystko jest dobrze. I nie czytaj za dużo :-D
 
Do góry