reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

Na przeziębienie w ciazy mozna rutinoscorbin i tantum verde, nie wolno soku z mali bo moze spowodować poronienie.
A mi dzisiaj doszły okropne upływy, bez podpaski bym nie dała rady, No i ta infekcja nadal.

Klucie jajnika i ból brzucha są normalne, nie denerwojcie sie, organizm reaguje na zmiany.
 
reklama
właśnie troszkę martwią mnie te bóle brzucha... a tu wizyta u lekarza dopiero 15 lutego...
 
A ja już po wizycie u dentysty i mam nadzieje ze problem z dziaslem rozwiązany ;) włożyła jakies lekarstwo, oczywiscie poinf o ciazy i mówiła ze spokojnie;) tylko jak bede robić zeby to bez znieczulenia :/
 
Czy można w ciąży pić melisę? Powiem Wam, że jestem taki nerwus, że postanowiłam coś z tym zrobić, żeby nie wykończyć siebie i Juniora.
 
U mnie jest dziwna sytuacja bo oprócz bólu brzucha i głowy nie odczuwam senności. Od tygodnia codziennie kładę się spać między 1 a 2 w nocy i 6.38 - 6.40 otwieram oczy tak jakbym wstawała z budzikiem! Jak to jest możliwe? Wczoraj przy gotowaniu obiadu czytałam książkę to mnie trochę przymuliło i usnęłam przed 12 i spałam do prawie 14. Mam się tego obawiać czy to może być normalne zachowanie organizmu?
 
Kamila niczym nie musisz się martwić, organizm się teraz zmienia i to normalne, że będziesz potrzebowała snu w czasie dnia. Ja praktycznie codziennie zasypiam w okolicach 14-15 i śpię jakąś godzinkę. Wczoraj nie spałam bo mnie w domu nie było i już o 21 zasnęłam przed telewizorem a jak miałam drzemkę w ciągu dnia to spokojnie nawet do 23 siedziałam :-D
 
co do soku malinowego oczywiście wolno w ciąży raczej odradzam napar z liści malin :) to tak dla sprostowania :)
melise można sama też piję :)
co do sexu jest dużo lepszy w ciąży więc polecam chyba że lekarz odradza ze względu na ciążę :)
 
reklama
Dżaga zgadzam się z Tobą, że sex w ciąży jest duuużo lepszy :) ale ja mam czasami jeszcze te bóle podbrzusza i postanowiliśmy na razie poczekać z sexem do wizyty u lekarza... także jeszcze tydzień celibatu :-D mam nadzieję, że wszystko okaże się dobrze i dostaniemy pozwolenie od lekarza :-D
 
Do góry