reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości

Oxiczka--> trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze.I będzie:tak:
Ja od rana z mdłościami:baffled: Jak mam coś zjeść, to aż mnie trzepie, no, ale jeść trzeba. No nic, wmuszę coś w siebie.
Pomimo wszystko udanego tygodnia życzę:-)
 
reklama
Osiczka trzymam kciuki za twojego dzieciaczka! Dużo odpoczywaj i nie zamartwiaj sie. To może być dalsza cześć implantacje pomimo tego, że jest już serduszko. Skoro nie masz żadnych bólu czy skurczy. Najlepiej by było jakby przyjęli cię na oddział, miałabyś stałą opiekę.
 
Wysyłam posty z tel i właśnie zdałam sobie sprawę, ze zamiast posta wysłałam ostrzeżenie dla avensis :/ źle nacisnęłam kurczy, nie umiem tego cofnąć :/
 
Wysyłam posty z tel i właśnie zdałam sobie sprawę, ze zamiast posta wysłałam ostrzeżenie dla avensis :/ źle nacisnęłam kurczy, nie umiem tego cofnąć :/

Się właśnie zdziwiłam za co to ostrzeżenie, ale teraz już wiem, że to przez pomyłkę :-)
 
Czesc kobitki.
Wrocilam wlasnie od lekarza i tylko sie zdenerwowalam.
Nie dosc, ze moja doktorowa jest na urlopie to przyjela mnie druga ktora... nic mi nie powiedziala :/ Kazala przyjsc na poczatku marca (kolo 11) i wtedy zrobi ewentualne usg, kazala brac kwas foliowy i odpoczywac.
Wiec postanowilam umowic sie na wizyte juz u mojej jak wrocila z urlopu mam na 26 lutego ale zaraz poszukam prywatnego lekarza by pojsc i zrobic usg by sie przekonac i uspokoic czy wszystko jest w porzadku, po moim ostatnim poronieniu jestem przewrazliwiona i wole sie upewnic i sie nie denerwowac niz zamartwiac :(
 
hey kobietki:-)ja znalazłam dla mnie sposób na mdłosci...jak mnie mdliło przez przypadek trafił mi w ręce sok pomarańczowy100%i jak mnie mdli wypije soczek i przechodzi jak ręką odjął...tak więc zaopatrzyłam sie w cały karton soków:) a poza tym to jak mąż otwiera przy mnie piwo to doslownie dostaje ślinotoku...takiego mam smaka na piwo...tak jak byłam łakomczuchem na słodkie tak teraz wogóle dla mnie słodkie może nie istnieć:-)bardziej mnie ciągnie na kwaśne,słone i ostre smaki:)
 
Witam was dziewczyny! :) Przyszłe mamuśki :) Ja również dołączam do tego grona, z tym, że mój bobas szykuje się na przyjście na świat na koniec września/początek października :)
Ja jak narazie czuję się bardzo dobrze, rano mam tylko lekkie mdłości:) ale poza tym ok. Jestem już oczywiście po pierwszej wizycie i Pan doktor powiedział, że wszystko ok. Następna wizyta (druga) w połowie marca...
Pozdrawiam!
 
Czesc dziewczyny :)
witam wszytkie mamusie:)
adekwatnie do tematu moje samopoczucie jest w sumie identyczne jak kilka dni temu jak jeszcze nie wiedzialam:p czyli ogolnie jest ok- co do uczuc- jestem troszke jakby nieswiadoma i troszke ciezko mi uwierzyc ze tam rosnie Fasolinka:p (mimo ze to moje drugie dziecię) objawowo nie mam jakis szczegolnych- poza tym ze od paru dni muli mnie z wieczora:p a co do pytan- to chcialam zapytac czy juz jestescie po pierwszej wizycie- w ktorym tygodniu ona byla- i czy juz cos bylo mozna zobaczyc na ewentualnym usg :)?
 
die_perle ja już jestem po pierwszej wizycie i odbyła się ona tydzień temu czyli był to koniec 6 tygodnia. Oczywiście było już widać małe ziarenko z bijącym serduszkiem :) aha, no i Usg miałam dopochwowe
 
reklama
Cześć dziewczyny :-) pierwszy raz pisze w tym wątku przeskoczyłam ze staraczek styczniowych. Napiszę coś może o sobie mam jeszcze 23lata, hymmm...mam 4.5roczna córkę i jestem w 6tygodniu ciąży:happy: z czego się niesamowicie cieszę :happy:. Może na początek zapytam was jakie macie witaminki dla kobiet w ciąży??? Ja kupiłam Prenatal i hymm...nie jest to zbyt ekonomiczne opakowanie bo wychodzi mi,że płacę zeta za tabletkę :baffled: może mi coś polecicie :tak:
 
Do góry