reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I klasa

Edysiek

odkrywca
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2008
Postów
6 109
Miasto
dolnyśląsk
Witam! Jak tam Wasze dzieciaczki, po rozpoczęciu roku szkolnego?
U nas szybko poszło, apel był krótki, potem chwilę byliśmy w klasie, gdzie pani dała wszystkim rozpiskę potrzebnych rzeczy i plan lekcji. Na razie wychowawczyni zrobiła na mnie dobre wrażenie, zobaczymy jak to będzie dalej. W klasie jest 20 osób, w tym tylko 5 chłopaków, taki trochę babiniec :-D.
A jak Wasze wrażenia, dzieci przejęte? Angela zadowolona, zaraz po powrocie do domu spakowała wszystkie potrzebne rzeczy na jutro. Zobaczymy jak to będzie dalej. Najgorzej będzie ze wstawaniem, bo u nas lekcje zaczynają się o 7:50.
Wszystkie mamy pierwszoklasistów zapraszam do kontynuowania wątku.
 
reklama
Mój pierwszoklasista zadowolony.Pani mu sie podoba,koledzy tez.W klasie jest 16 osób,większość chłopaków.
Uczą sie na razie mało.Zobaczymy jak będzie dalej
 
Moja córcia dalej zadowolona. Nawet w sobotę stwierdziła, że szkoda, że nie ma szkoły, bo ona z chęcią by poszła:-D. Ja juz po pierwszym zebraniu. Wszystko się fajnie zapowiada. Też mało się uczą i jeszcze ani razu nie mieli nic zadane do domu :tak:
 
To i ja coś napiszę . Moja córcia zadowolona ze szkoły. Do odrabiania lekcji nie muszę jej namawiać, sama siada.
Widzę że trochę tu pusto:( ale może się rozkręęci
 
U nas dalej wielka radość. Ostatnio Angela stwierdziła, że w 1 klasie lepiej niż w zerówce. Z lekcjami też na razie nie ma problemu, ale raczej nie maja dużo zadane.
 
Hej

To ja też dołączę i widzę że wszyscy pierwszoklasiści tak jak i mój Przemciu chętnie chodzą do szkoły :-) co do zadań domowych to u nas jest trochę zadawane szlaczki, literki, sylaby itp po za tym ja też codziennie mu sama zadaję literki żeby pisał i ćwiczył sobie przy okazji rączkę bo trochę kiepsko mu to wychodzi póki co ma większość czwórek tak że musi się trochę bardziej postarać :-)
 
Moja Zuzka zadowolona.W szkole sie jej podoba,mowi,ze dla niej moga nie istniec przerwy.Chcialaby miec caly czas zajecia.W klasie jest 22 dzieci.Zadawane ma codziennie,poza piatkiem.Pani na weekendy nie zadaje.My mamy zestaw ksiazek ,,Gra w kolory",w zerowce tez pracowali na tej serii.Nie podoba sie jej przebywanie w swietlicy,a dokładnie halas w niej.
 
reklama
Witam! U mojej pierwszoklasistki dalej sielanka. Ciągle zadowolona ze szkoły. Zadane mają rzadko. I jak sięjej ostatni pytałam czy dalej jej sie podoba w szkole, to stwierdziła, że tak tylko lepiej by było jakby nie było przerw. Coś podobne te nasze dzieciaczki.
 
Do góry