reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I klasa

No mój bąbel to akurat przerwy lubi ;) na świetlicę nie chodzi bo ja jestem na wychowawczym więc jestem cały czas w domku :) co do ocen ma 4 i 5 więc myślę że całkiem nieźle tzn mogło by być lepiej ale też zawsze mogłoby być gorzej więc nie narzekam ;p z tego co zdążyłam się zorientować to chyba pomyślimy o dodatkowych korkach z angielskiego żeby w przyszłości nie miał problemów z tym językiem ;) aaaaaa tak w ogóle to mój Przemciu narzeka że za dużo dni wolnych od szkoły mają ja zresztą też he he
 
reklama
Witam ja też jestem mamusią pierwszoklasistki,Wiki lubi szkołę uczy się dobrze ,ślicznie pisze najlepiej z klas pierwszych pani ją chwali że się bez problemu odnalazła.Zawsze chętnie bierze udział w lekcjach.Ale chodzi do pani logopedy i ta im pisze w zeszytach słowa które mają w domu powtarzać ,a Wiki powiedziała pani żeby się nie męczyła i nie pisała bo i tak w domu nikt z nią nie ćwiczy.Oczywiście powiedziała prawdę ,ale dzięki temu teraz ma aż za dużo ćwiczeń.Teraz jest w domu bo ma ospę i bardzo się nudzi,dobrze mieszkamy blisko szkoły to ma na bieżąco lekcje.Od poniedziałku zaczynam prace w kuchni jako pomoc to teraz dopiero jest zadowolona że ma mamę w szkole.
 
Moja Zuza bardzo chętnie się uczy, ale niestety tylko w domu, bo szkoły nie lubi. Niemal codziennie rano pyta czy musi iść znowu do tej szkoły. Ma koleżanki, nie sprawia żadnych problemów wych. a mimo to poprostu nie lubi szkoły ;-)
 
Do góry