reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I M I O N A

reklama
A ja dla chłopaka myślałam o Kacprze ale po przemyśleniach doszłam do wniosku, że mały Kacper jest oki ale już np. 40letni to jakoś dziwnie brzmi a w końcu imię jest na całe życie ;). Ostatnio chodzi mi po głowie Mateusz, Przemek, Wojtek z naciskiem na pierwsze.
A jak dziewczynka to Zuzia.

A w ramach ciekawostki (choć podobno coś w tym jest):

strony.aster.pl/zyczenia/znaczenie-imion.htm
imiennik.pl
 
moj znajomy mowi, ze skoro mamy Paris to teraz musi byc London :-D:-D:-D

a tak powaznie to ja bym chciala jakies temperamentne imie dla synka
...tylko jakie ????????

Mi z temperamentem i urwisem kojarzy mi sie Antek, pewnie dla kazdego bedzie inaczej.
Czytam o pamietniku ale nie bardzo widzalam na forum. To pewnie prywatne, czy mozna poczytac?
 
Mi z temperamentem i urwisem kojarzy mi sie Antek, pewnie dla kazdego bedzie inaczej.
Czytam o pamietniku ale nie bardzo widzalam na forum. To pewnie prywatne, czy mozna poczytac?

mamy wrześniowego Antka z Irlandii :tak:

Blog jest publiczny
ale już nie ma pierwszej części :no:
druga jest na głownej stronie bb :happy:
 
reklama
Do góry