reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I znow to samo ....

Tak naprawdę po za badaniem mojej morfologii, żelaza, ob i crp i tarczycy hormonów nic więcej nie robiłam. W środę jestem umówiona do Pani ginekolog, zobaczymy co ona powie. Ale po dzisiejszym zobaczeniu wyników bety odechciewa się wszystkiego za ledwie półtora roku przerwy gdzie miałam spokój od lekarzy to czuje że teraz wszystko powróci....
Polecam umówić się do lekarza z kliniki niepłodności, tacy lekarze najlepiej znają się na rzeczy, ja po 1,5 roku zaszłam w ciążę (w 3 cyklu od kiedy poszłam do lekarza który zajmuje się nieplodnoscia kobiet)
 
reklama
Tak naprawdę po za badaniem mojej morfologii, żelaza, ob i crp i tarczycy hormonów nic więcej nie robiłam. W środę jestem umówiona do Pani ginekolog, zobaczymy co ona powie. Ale po dzisiejszym zobaczeniu wyników bety odechciewa się wszystkiego za ledwie półtora roku przerwy gdzie miałam spokój od lekarzy to czuje że teraz wszystko powróci....
Nie trac czasu na zwyklego lekarza, tylko na takiego ktory zajmuje sie nieplodniscia... Mowie z wlasnego doswiadczenia, ja wlasnie przez niekompetencje lekarza i bledne diagnozy trafilam na partacza ktory zle mnie leczyl, na zasadzie, a moze na to Pani choruje, a moze na to.. Lacznie z wyslaniem na laparoskopie ktora okazala sie zbedna... A wystarczylo zbadac bardziej szczegolowo meza, teraz leczymy sie u dwoch roznych lekarzy jednoczesnie i mamy diagnoze a to polowa sukcesu! Powodzenia 😉
 
Do góry