reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

reklama
Adiva super mały, a z tym mówieniem to u nas też ciężko, ale za to Martucha biega jak szalona, dobrze że u nas dużo przestrzeni i brak drzwi, bo uwielbia trzaskać drzwiami:-) jak tylko drzwi od łazienki otwarte to leci je zatrzasnąć, dobrze że palce jeszcze całe...:-):-):-)
 
Klusek sprząta:-D To znaczy wcześniej rozwala wszystko do okoła a potem upycha po szafkach i szufladach Dzięki temu mam rękawice pochowane do szuflad z pokrywkami i książkami kucharskimi skarpetki gdzie się da a moja komórka wylądowała w koszu na pranie (dobrze zę widziałam)

adiva Piotruś boski...:)
 
Mati się robi niezły kombinant :baffled::szok::wściekła/y:, dziś wszedł do pokoju, wdrapał się na krzesło, a dalej na biurko i majstrował sobie w najlepsze przy wieży. Masakra !!!! :szok::szok::szok::szok: Oczy trzeba mieć dookoła głowy :tak:. Już sama nie wiem, czy się z jego dobrej sprawności cieszyć, czy płakać...:baffled::nerd:
 
ej babeczki czy Wasze dzieci śpiewają? Moja prawie ;) bezbłednie potrafi zaspiewac na tzw. nanana refren piosenki Jingle Bells niezle wychodzi jej tez refren Listonosza Pata, motyw z bajki Dobranocny Ogrod i Kukuleczka Kuka.... czy mam przypisac jej super uzdolnienia muzyczne czy to normalna sprawa na tym etapie...? :)))
 
reklama
Hej,
ale super te dzieciaczki, zdolniach, bystrzachy i ogólnie debeściaki:)
Moja Karola ruchowo słabiej rozwinięta, nie wskakuje na krzesła, nie chodzi po regałach, na razie uczy sie wchodzić na kanapę. Ale za to straszna z niej gaduła, przy tym mówi też bardzo trudne słowa: tata, baba, dziadzia, dzidzia, mama, lala, jajo,cia-cho, to wiadomo ale i dzidzisz- widzisz, nia ma- nie ma, pam- parówka, bamam- banan, ciciu- piciu, buba- buła, teraz zaczęła ciągle mówić nio, ale na razie nie wiem czy to chodzi o potwierdzenia, bo mówi tak w bardzo różnych sytuacjach "nio".
buziaki
 
Do góry