reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

Nasza Julka też rozgląda się po świecie jak podnoszę ją żeby jej się odbiło :-) Silna jest bardzo, ostatnio jak brałam ją na ręce wyciągając z łóżeczka chwyciła baldachim i przeciągnęła go o metr dalej :szok: Uśmiechy zauważam od ok. tygodnia, ale raczej do świadomych nie należą ;-) Uwielbia wpatrywać się we wszystko co ją otacza ;-)
 
reklama
Moja myszka dzisiaj tak głęboko spojżała mi w oczy i słodko się uśmiechneła.Myślałam ze sie popłacze ze szczęścia:-)
 
Moj maly synek dzisiaj bardzo czesto podnosi glowke, jak lezy u mamy na brzuszku. Dzisiaj podniosl ją na kilkanascie sekund, przyglądal sie wszystkiemu dookola i nawet nią krecil :-D
 
Hania sie dzisiaj po raz pierwszy przegladala w lustrze i byla strasznie zdziwiona co to za dzidzius na nia patrzy :-D:-D:-D
 
Lenka wodzi wzrokiem za zwierzątaki na karuzelce, uwielbia wpatrywać się w różne światełka (żyrandol itp), a także rozmawiąc przez skype - starsznieją interesuje monitor.

Przyszły moje koleżanki (ciotki) i każda brała na ręce aby zrobić fotką, a Lenka była bardzo zdziwiona i przyglądała się nieznajomym twarzą
 
no dobra to ja też sie pochwale... :p
Dziś Mała leżała sobie na brzuszku i nagle tak wysoko podniosła i głowkę i tułów , że mnie zatkało. Tyle ją to wysiłku kosztowało, ze padła heh.
Po za tym: widoczne są oznaki zadowolenia: uśmiech na mój widok, ostatnio nawet się zaśmiała:tak: i od wczoraj moje dziecko okazuje także niezadowolenie....... takie gniewne guganie sie wczoraj pojawilo po tym jak ja przebierałam po wielkim kupsku i po pól godzinnym placzu....
Gadamy sobie też czasem jak Mała jest najedzona i zadowolona. Ja cos tam powiem a ona odpowiada, usmiecha sie i w ogole jest słodziutka...:-D
 
reklama
A to Lenka z ciocią. Ja tylko powinnam przyjmować gości :happy: Córka jest wówczas aniołkiem, a jak wychodzą zaraz pokazuje "kto tu rządzi"
 

Załączniki

  • DSC00382.JPG
    DSC00382.JPG
    43,6 KB · Wyświetleń: 76
Do góry