reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

Madziu, ale w pleców na boki możliwe, tak?? Bo Mati ma już 1.5 miesiąca i mu się zdarzyło :tak:, ale to chyba może robić i jest normalne, ale żeby zaraz z brzucha na plecy, wątpię :baffled::sorry2::dry::no:. Tym bardziej, że jeszcze porządnie głowy nie unoszą, a skąd dopiero przewrót.
 
reklama
Z pleckow na brzuch czy odwrotnie to wydaje mi sie ze jakis przypadek musial byc. To rzeczywiscie okolo 3 miesiaca a u niektorych i pozniej...

A jezeli mowimy o pierwszym razie to Jasiek sie dzisiaj pierwszy raz obrabal po same pachy i jeszcze tak ze wszystko przemoklo. ;-)
 
z boku na plecy to normalne nawet juz powoli powinny z plecków na boczki - Wczoraj u lekarza małemu prawie całkiem wyszło - jutro ma 6 tyg
u nas w szpitalu dostałam tzw niebieskie pudełko i tam było koło osiagniec kazdego miesiaca Jezeli nie macie to napisze wam pozniej a teraz ide cos zjesc:)
 
Julkowa sesja- ile sie naczekałam zeby to uwiecznić;-) miała 3 miesiace i 6 dni
9l9wk9.jpg

2928vw9.jpg

2nq5oj7.jpg

9a1i6w.jpg
 
Super fotki Juleczki:)

Nasz Jacuś też z boczku na plecki i odwrotnie, dziś jak mu lekarka w gardło chciała zajrzeć, to zrobił to ekspresowo:-):-)a co!!Nikt mu nie będzie zaglądał tam, gdzie sobie tego nie życzy;-)
A poza tym dużo świadomego uśmiechu w czasie naszych rozmów - niesamowite, jakby dialog mimiczny ze mną prowadził:)
 
reklama
Madzia swietna sesja :-) Dzieki za linki do artykulow.
Mam do Was pyranie: jesli gdzies jest napisane, ze dziecko "w drugim miesiacu" cos powinno potrafic lub tym podobne, to chodzi o skonczone 2 miesiace, czy jak ten 2. miesiąc trwa????
 
Do góry