reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

reklama
Celinko, ja myslę, że juz jak ten dany miesiąć trwa, to się chyba patrzy. Ja rozumiem pojęcie "w drugim / trzecim... m-cu" tak, że daną umiejętność dziecko niby powinno opanować począwszy od początku tego m-ca do jego ukończenia, więc ma cały miesiac na opanowanie tej czynności:tak:.
 
Pysiu tylko mi glownie chodzi o wprowadzanie posilkow. Jesli dziecko moze zacząc jesc co innego, niz mleko od 5. miesiaca zycia, tzn. ze od ukonczenia 4., czy 5. miesiąca????
 
Od ukończenia 4 m-ca :tak:, ale ja chyba soczek jabłkowy rozcięczony dałam nawet wcześniej :-p:rofl2::-D, jak Natasia miała 4.5.m-ca, bo ona była dość ciężka, więc lekarka pozwoliła.
 
mnie sie wydaje ze do konca danego mieciaca..
jezeli chodzi o jedzenie to ja Julce zaczełam podawac soczki i jabłko pod koniec 4 mies a zupki po 4 miesiacu mimo tego ze karmiłam ja piersia nie czxekałam do ukonczenia 6 mies - ona nie chciała pic mleka z butelki wiec zebym mogła wyjsc na dłuzej sama dostawała zupki (do pracy wróciłam jak miała 10 mies i sama juz chodziła)
 
dziewczyny tak piszecie ,ze nie mozliwe przekrecenie sie z brzucha na plecy , zreszta sama sadzilam ,ze to przypadek , a Gabriel znowu to zrobil:szok::szok::szok::szok::szok:
moj Tristan wszystko robil szybciej niz inne dzieci ,ale ten to przegina
glowke trzyma sztywno i nie wbija gwozdzi
a ostatnio zauwazylam ze prubije dzwigac lepetynke lezac na plecach i juz mu sie udaje uniasc ja nad poduszke , moze na jakis cm ,ale w kazdym razie przez pare sekund nei dotyka poduszki:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
tristan mial 8 miesiecy jak zaczal chodzic jak ten tez tak szybko zacznei to mnie wykoncza :rofl2::szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry