reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

Wygodnictwo??Ty chyba dziewczyno sobie kpisz? wygodnictwem jest sadzanie na nocniku dziecka, które jeszcze nawet siedzieć nie umie - to jest wygodnictwo.....wygodnictwem jest sadzanie na nocniku dziecka które nie ma pojęcia czego od niego chcesz a siku robi bo nie kontroluje jeszcze tych potrzeb...a jak chcesz oszczędzac to nie rób sobie dziecka bo to wydatek na lata i na tym za cholere nie oszczędzisz....ganisz innych a może najpierw spójrz na siebie...?
 
reklama
Hahahaha :-D Adiva - jak tylko przeczytałam posta ANAAA to wiedziałam, ze pierwsza się odezwiesz i tak czekałam co napiszesz :-D:-D:-D nie zawiodłas mnie ;-):-D
a jeżeli chodzi o kontrolowanie potrzeb w tym wieku, to są dzieci, które potrafią to robić ;-) Karola nie dość, że woła, to nawet wstrzymać potrfi na troszkę :-p:-D
 
Wygodnictwo??Ty chyba dziewczyno sobie kpisz? wygodnictwem jest sadzanie na nocniku dziecka, które jeszcze nawet siedzieć nie umie - to jest wygodnictwo.....wygodnictwem jest sadzanie na nocniku dziecka które nie ma pojęcia czego od niego chcesz a siku robi bo nie kontroluje jeszcze tych potrzeb...a jak chcesz oszczędzac to nie rób sobie dziecka bo to wydatek na lata i na tym za cholere nie oszczędzisz....ganisz innych a może najpierw spójrz na siebie...?
Wygodnicto uwiez ze sa osoby co kladam dziecku kilka zbawek na ziemie i klada sie dalej spac co otym powiesz slucham Ty nieznasz a ja znam i to nie jedna
024013950.png

ticker.php
 
Wygodnictwo??Ty chyba dziewczyno sobie kpisz? wygodnictwem jest sadzanie na nocniku dziecka, które jeszcze nawet siedzieć nie umie - to jest wygodnictwo.....wygodnictwem jest sadzanie na nocniku dziecka które nie ma pojęcia czego od niego chcesz a siku robi bo nie kontroluje jeszcze tych potrzeb...a jak chcesz oszczędzac to nie rób sobie dziecka bo to wydatek na lata i na tym za cholere nie oszczędzisz....ganisz innych a może najpierw spójrz na siebie...?
Co do Ciebie polecm ksiazke NASZE DZECKO - Rozwoj pielegncja i wychowanie zaiwestuj i poczytaj co pisza i puluchaj pediatru co mowi o piluchach typu pampresy
024013950.png

ticker.php
 
Hahahaha :-D Adiva - jak tylko przeczytałam posta ANAAA to wiedziałam, ze pierwsza się odezwiesz i tak czekałam co napiszesz :-D:-D:-D nie zawiodłas mnie ;-):-D
a jeżeli chodzi o kontrolowanie potrzeb w tym wieku, to są dzieci, które potrafią to robić ;-) Karola nie dość, że woła, to nawet wstrzymać potrfi na troszkę :-p:-D
Mi chodziło o dzieci w wieku 4 lub 8 miesięcy....takie nasze roczniaki to jak najbardziej :-) ciesze sie że nie zawiodłam ale teraz ide za radą dagi i bez komentarza....:confused2:
 
Wow !!! :-D:eek::sorry: Ja tam się nie wtrącam, każda mama uczy dziecko, kiedy chce, ja mam na to opinię, ale każdy mieć ją może, lepiej się nieraz nie wtrącać, ale jeśli chodzi o sadzanie 4 miesięcznego dziecka, to rzeczywiście już przesada :szok::no::szok:. No, i tyle ode mnie... ( a jeśli chodzi o mnie, to ja zaczęłam sadzać Natalę krótko po roku, ale nie załapała, więc przestałam, potem jeszcze próbowałam, ale bez skutku, no i dopiero jak skończyła 2 lata i 3 m-ce nauczyła się - w 2 tygodnie :laugh2::rofl2::tak:,a wcześniej to jak ja uczyłam, niby że w mokrym się szybciej nauczy, tzn. jak będzie siedzieć w mokrych gatkach i te sprawy, a ona nic, potrafiła pół godziny chodzić bez pieluchy, w mokrych majtach, spodniach itp.:szok: Każde dziecko jest gotowe w innym czasie)
 
reklama
Ja zaczelam sadzc dziecko na nocnik w nieku 4 miesiecy i dzis nie wola bo nie mowi jeszcze ale jak ja posadze to po chwili zrobi siusiu mniej wiecej 4 do 6 razy na dzien ja sadzam.
Wyczytalam w gzecie ze czym szybciej tym lepiej bo jest oszczednosc na pieluchach no ale wygodnicto dla nie ktorych wygrywa. Znam osoby co maja dzieci w wieku 3,5 roku i chodza jeszcze z pielucha bo im sie niechce samo dziecko sie nie nauczy.
ticker.php

o matko...skąd TY się kobieto urwałaś...

Adiva You are my hero:tak:Zgadzam się z Tobą w pełni.
 
Do góry