reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

A moja wreszcie chodzi samodzielnie:-) już myślałam ze nie doczekam:-D Wspaniały widok!!! No i mówi łał łał, że piesek tak szczeka i jak czegoś nie ma to mówi e ma :-)i rozkłada rączki. Na szczęście jeszcze na kanapy nie wchodzi ale to pewnie kwestia czasu.
 
reklama
Malwa włazi na fotel siada i buja się na nim, bardzo wyraźnie mówi tata, mama, baba, DAJ i mniam mniam, no i też miał udając kotka i auł auł to piesek. Chodzi sama ale jeszcze się chwieje i woli na czworaka bo szybciej. no i jak mówię nie wolno to kręci głową i też mówi ee:-)
 
Magdalen, gratulacje dla córuni :-):tak:

W ogóle, fajne te nasze dzieciaczki :-).

A ja mam wrażenie, że dzieci, które wcześniej chodzą, później zaczynają mówić - tak jest np. z moim Matem - chodzi od 11 m-cy, ale prawie nic nie mówi :no::zawstydzona/y:, Natasia w jego wieku więcej mówiła. Myślałam nawet, że ma coś z uszami, ale jest OK, no nic, przychodzi mi tylko czekać.... :baffled::dry:
 
Pierwszy raz Zarazka :-) Wlazł na meble....pnie sie już chłopak po szczeblach ( półkach :-D ) kaiery :-D
 

Załączniki

  • DSC00592..jpg
    DSC00592..jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 55
  • DSC00594..jpg
    DSC00594..jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 51
adiva padłam:-) Zarazek jest megasny...Może i jest z tym jego kombinowaniem troche kłopotu ale przyznaj się ile się uśmiałaś jak go na tej półce zobaczyłaś:-D:-D:-D
Buziolki dla Piterka-Kaskaderka:-D:-D:-D
 
Pysia chyba jest trochę prawdy w tym co pisałaś Kuba też już chodzi od dawna a z mówieniem to jakoś na bakier jest Coś tam sobie mówi po swojemu albo piszczy ale raczej nic konkretnego A było już baba, tata, bzzzy
 
reklama
Dzięki dziewczyny :-) Fakt ubaw z Młodego mam niesamowity....Ale jak sobie pomyśle ile on już teraz kombinuje, to boję sie pomyśleć co bedzie jak zacznie sie szkoła albo przedszkole....A takie spokojne dziecko miałam :dry:

Ja bym sie nie przejmowała brakiem mówienia bo Piotrek bardzo długo nic nie mówił....Potem było baba i te sprawy i teraz nagle ucichł....Po swojemu nawija jak dziki...ale normalne słowa tylko wtedy kiedy 2-3 dni chodze za nim i prosze żeby powtórzył....No ale jak on kombinuje jak tu wleźć na żyrandol to ja sie wcale nie dziwie że cicho siedzi :-) Póki co go nie poganiam....jeszcze mnie to nie martwi....wiem, że potrafi wiec daje mu luz :tak: :-) :-)
 
Do góry