reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

"Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech

emih

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pomyślałam, że mogłybyśmy się wymieniać informacjami co nasze pociechy zrobiły poraz pierwszy. A przy okazji miały okazję pochwalić się ich nowymi umiejętnościami czy "nowym czymś"...

Kasia wczoraj poraz pierwszy zainteresowała się misiami na karuzeli (do tej pory słuchała tylko muzyki) do tego stopnia że przez godzinę non stop musiałam pozytywkę nastawiać od początku a ona obrała sobie pomarańczowego misia i... "dalej jazda" za nim wzrokiem i całą głową :) Poza tym dziś poraz pierwszy" pisnęła śmiechem" na mój widok :)

reklama

justynaj

Rozwiązania
0
Hej,
moja Viki jest zafascynowana tańcem,jak jej pokazałam w telewizji to wodziła oczkami za kolorowymi i błyszczącymi sukienkami,więc kto wie?
poza tym jej idolem jest tatuś,już kilka dni temu zaczęła się do niego śmiać w głos
no do mamusi troszeczkę też
z grzechotek preferuje usmiechnietego czerwonego pieska ;D

efka21

Rozwiązania
0
Nasza Zuzienka też dziś odkryła misie na karuzeli i upatrzyła sobie jednego i go "skatowała" ciągle biła go rączkami biedny misiu, chyba to za ta beznadziejną melodyjke jaką wygrywa:-)

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
A nasza Maja wytyka język, tatus ja tego nauczył i teraz jak go zobaczy to wywala jęzorek, dobrze ze tylko do niego, a nie do którejś z babć. ;) ;D

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
justynka moja mała też zakochana w tatusiu ;D aż zacznę być chyba zazdrosna :p ;D i już ślicznie gaworzy,uśmiecha się,macha łapkami i nóżkami :D w pierwszym miesiącu nie było aż tak widać w niej zmian ale w drugim miesiącu to aż się dziwię jak się co dzień rozwija :D dzięki Bogu!

cammi

Entuzjast(k)a
Miasto
Oświęcim
Rozwiązania
0
a moja pociecha wczoraj powiedziała "laptop" a przedwczoraj "dalejlama" no o gu ku ag ab to już nie wspomnę..

Kunda

Mama Maciusia i Adasia
Miasto
sląsk
Rozwiązania
0
Mój Macio jak leży to brzuszku to robi powoi podchody do raczkowania :laugh: Zaczyna tez chwytać grzechotkę ( zazwyczaj jest to przypadek ) ale zawsze ;D

justynaj

Rozwiązania
0
ale dzisiaj była fajna kąpiel... ;D
Ostatnio Wikunia lubi sobie najpierw trochę stanąć w wodzie i się oswajać,mamy zawsze dość ciepłą wodę-w górnym progu,nie chcemy,by była zbyt letnia (jest 37-38 stopni)
dzisiaj sobie stanęła (oczywiście w moich rękach) i patrzy,ani myśli się kąpać tylko się w dyskusję wdała raz z mamą,raz z tatą i przy tym cały czas się chichrotała ;D
a my tak siedzieliśmy,patrzyliśmy raz na siebie raz na nią-ze stopkami w wodzie i było to cudowne po prostu
wyglądało to tak,jakby dobrze wiedziała z kim jest,mówiła całym ciałem-ty jesteś mama,a ty tatuś :)

Pycha

mama Mai i Marty
Miasto
Strzelce Krajeńskie
Rozwiązania
0
te uśmiechy naszych pociech to chyba najlepsze co mo że być :)

dziś w nocy próbowałam Majkę odstawić do łóżeczka, ale niestety bez skutków, bo mała strasznie sie wierciła i stekała, podchodze do łózeczka, patrze oczy otwarte, no wiec wziełam ja do nas, położyłam, a ona uśmiechneła się, oczka zamkneła i bez niczego zasneła :)

a rano tatuś wychodził do pracy, pocałował córcię na dowidzenia, a ona pieknie sie uśmiechnęła :)

a raz jej sie udało, że tata wraca z pracy i mówi do niej cześć, a ona wyciaga do niego otwarta dłoń na przywitanie :)

reklama

emih

Rozwiązania
0
Tak... uśmiechy rewanżują wszystko... Dziś przed południem Kasia miała takie "gadane" że nie nadążałam z powtarzaniem za nią "a-gu" "a-łu" itd i gdy tylko odpowiadałam w "jej języku" radośnie prostowała rączki i rzucała uśmiechem ;D To było cudowne ;D Chyba znowu się w niej zakochałam w tym momencie ::) Potem niestety było dużo gorzej- płacz całe popołudnie... ale te wcześniejsze nasze rozmowy dały mi siłę aby spokojnie to znieść i... niunia już śpi! :) Nie ma to jak spokojna, szczęśliwa mamusia ::)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Madzia_33 "ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2009 1431
U Dlaczego rodzice chcą dzieci skoro ich nie stać? Potrzebuję porady 196
S Ciekawe badanie dla kobiet w ciąży i ich partnerów (Gdańsk) - gorąco zachęcam do udziału! Marcowe mamy 2019 0
S Badanie kobiet w ciąży i ich partnerów - UG Lutowe mamy 2019 0
S Badanie kobiet w ciąży i ich partnerów Trójmiasto 0
S Karmienie piersią a ich wygląd? Karmienie piersią 4
A wczesniaki i ich problemy Wcześniaki 5
F FOTOGRAFIA DLA MAM i ICH Dzieci! Ogłoszenia- Białystok 0
Ewula_m Gratulacje dla marcowych mamuś i ich maluszków!! Dzieci urodzone w marcu 2014 17
vinga89 Rozpakowane Styczniówki i ich małe skarby :) - bez komentarzy Dzieci urodzone w styczniu 2014 6
mama wikusi2010 Wątek z gratulacjami dla rozpakowanych mam i ich pociech :) Dzieci urodzone w czerwcu 2013 694
Mamusiasynusia Robaki, jak samemu się ich pozbyć lub czym przeleczyć? Zdrowe dziecko 11
Phelania Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:) Dzieci urodzone w kwietniu 2013 714
dominic Książka o wcześniakach, ich rozwoju i nie tylko. Wcześniaki 17
kruszki rozpakowane sierpniowki 2012 i ich pociechy (watek bez komentarza) Dzieci urodzone w sierpniu 2012 4
Mła Polecamy, odradzamy - zakupy dla grudniaczków i ich mam Dzieci urodzone w grudniu 2011 182
Amandla Nasze skarby są na świecie- a tak wygląda ich życie :) Dzieci urodzone w marcu 2012 28
reniuszek Gratulacje dla kwietniowych mam i ich maluszków :))))) Archiwum kwiecień 2012 686
margola24 zrzeczenie się praw rodzicielskich przez ojca/ odebranie ich. proszę o pomoc Porady prawnika 12
Lena 1977 Gratulacje dla rozpakowanych mamuś i ich dzieci!! Archiwum październik 2011 594
asia* Lista rozpakowanych wrześniówek i ich maluszków [bez komentarzy] Dzieci urodzone we wrześniu 2011 9
M Nowe miejsce w sieci dla rodziców i ich pociech Ogłoszenia - Warszawa 0
heledorka Gratulacje dla rozpakowanych mamuś i ich maleństw. Dzieci urodzone w lipcu 2011 547
ramari Gratulacje dla czerwowych mamuś i ich maleństw :) Czerwcowe archiwum 683
K sparwa o ustalenie ojcostwa, alimenty i ich zabezpieczenie. Porady prawnika 0
pandorka Gratulacje Dla Rozpakowanych Mamuś i ich wiosennych maleństw :o) Dzieci urodzone w kwietniu 2011 662
Kasiula1982 spotkanie Torunianek i ich dzieciaczków Dzieci urodzone w czerwcu 2010 23
polis1010 Nasze brzuszki i ich brak - wracamy do formy po porodzie Dzieci urodzone w lutym 2011 2114
aszka79 Zakupy dla maleństw i ich mamusiek Dzieci urodzone w lipcu 2010 4562
fresh83 Mamusie i ich malenstwa 2009 Mamuśkowo 2392
_Roszpunka_ Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech Archiwum mam listopadowych 1467
A Zajęcia i wyjazdy dla rodziców z torunia i ich dzieci Mamy z różnych miejscowości 0
natalunia Choroby i ich leczenie - leczenie w ciąży i po... Archiwum mam listopadowych 345
iwon3004 Rozpakowane Mamusie i ich Maluszki dzieci urodzone w lipcu'09 9
aneczka2425 Wyprawka dla maluszków i ich mam dzieci urodzone w sierpniu' 09 3617
didi Kwietniowe Mamy i ich Maluszki Dzieci urodzone w kwietniu 2009 10
M prośba do alergików i ich rodziców o pomoc w pracy badawczej Mały alergik 2
L4dY-bIrd Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-) Dzieci urodzone w maju 2008 1506
A WRZEŚNIÓWKI I ICH SKARBY - bez komentarzy :) Dzieci urodzone we wrześniu 2007 0
Aga.82. Ile Wasze dzieci miały ja zaczeły chodzić,a ich mowa teraz??? Roczniaki i dwulatki 8
Patija Spotkanie Listopadówek 2006 i ich Skarbów!!! Zapiski archiwalne listopadówek 215
Elżbietka Rozdwojone Styczniówki 2007 i ich Maluszki :-) Dzieci urodzone w styczniu 2007 553
idzia lista mam i ich dzieciaczkow - prosze sie tu nie dopisywac :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 0
R Nasze dzieci i ich zwierzątka Przedszkolaki 59
goska29 gdzie marcowe mamy i ich dzieciaczki?????? Dzieci urodzone w marcu 2005 1058
A Lista Forumowych Wczesnych Rodziców i ich Pociech ;) Wcześniaki 76
A bobaski listopadowe i ich mamuski Dzieci urodzone w listopadzie 2004 63
Kasienka34 Pierwszy trymestr a farbowanie włosów Ciąża, poród, połóg 35
K Zaparcia jako pierwszy objaw ciąży BB położna radzi mamom 4
N Pierwszy rok Przedszkola 3