reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ich pierwszy raz" czyli nowe umiejętności naszych pociech

reklama
Zobaczymy co mały dostanie na chrzest ale jak będą jakieś pieniążki to kupię mu taką matę i może jeszcze takie duże puzzle do rozkładania na podłodze.
 
Mi się jedna karuzela już zepsuła. Nakręcanie pozytywki jest plastikowe i pęklo. Ale od czego ma się babci - kupiła nowa i nadodatek matę. Teraz czekam tylko do wekendu bo ma ją podrzucic moja kumpela. Koruzela choć zepsuta i tak sprawia frajde Maciowi zwłaszcza jak mam poruszy misiami :D Grzechotkę już trąca swiadomie.
Moj maluch bardzo lubi leżeć na brzuszku, podnosi wtedy głowke i rozgląda sie na wszystkie strony. A najbardziej lubi jak nosi sie go na ramieniu, jest wtedy w pozycji pionowej i może wszystko oglądac.
Szkoda tylko że dzidzia tak mało gada
 
Zapomniałam, mój Macio za niedługo bedzie miał imieniny, mozecie mi polecić jakieś fajne zabawki dla takich małych szkrabów. Czym najchetniej bawię się wasze dzieci?
 
a Maja lubi pełzać na brzuszku, szkoda ze przewijak taki krotki, bo tam jej najlepiej to wychodzi, wogóle w łazience na przewijaku czuje sie super i właśnie tam sie zawsze najwiecej nagadamy, nie wiem czemu tam sie jej tak podoba,
 
Adaś ciągle otwiera buźkę tak jakby chciał sobie pogadać, ale na razie wychodzą mu najlepiej różnego rodzaju pomruki, warczenie ::), piski i okrzyki radości. Na jakieś agu będę musiała jeszcze poczekać. :laugh:
 
Kunda myślę,że ja kupiłabym teraz co przypinanego do wózka,typu łuk ze zwierzątkami itp.
niestety kiepsko u mnie z buszowaniem po sklepach teraz, więc nic konkretnego Ci nie polecę,ale generalnie wszelkie pluszaki kolorowe i z tzw.bajerami typu szeleszczące uszy,piszczące łapki,wszystko to co stymuluje rozwój
ja narazie jestem na etapie marzeń o macie edukacyjnej,bo przyznam jest to wydatek,ale myślę,że to super sprawa
wczoraj zwiedzałam allegro i muszę powiedzieć,że za 60 zł to już "coś" można kupić,wiem,że na pewno taką matę chcę mieć
w sumie wczoraj sobie pomyślałam o tej macie, a dziś wchodzę na bb i wszyscy o tym piszą,mamy chyba mają podobne myśli... ;D
 
Kamil też uwielbia leżeć na przewijaku, zwłaszcza jak już zdejmę mu pieluszkę. Gada, śmieje się. Lubi być na golasa. Ekshibicjonista nam rośnie :D

Kunda my dostaliśmy takie kwiatko-słoneczko z pozytywką. Ma fajną melodyjkę, bo ta w karuzeli u nas też nierewelacyjna. Mata i ta pozytywka to na razie jedyne zabawki, którymi "bawi" się Kamil.

soneczko2dl.jpg
 
Justynaj ja widziałam na allegro nowe maty za niecałe 75zł i taką właśnie mam zamiar kupić. Było naprawdę dużo wzorów do wyboru.
A Adaś właśnie zasnął (chociaż powinien akurat pić) wpatrzony w pluszowego żółwika, którego mu położyłam obok główki. ;D
 
reklama
Małgosia uwielbia śledzić wzrokiem pieski z karuzeli-pozytywki. Lubi też leżeć na brzuchu. Zaczyna już sobie gruchać, zwłaszcza w czasie wietrzenia pupki. Martwi mnie tylko to, że prawie się nie uśmiecha, a już na pewno nie umie piszczeć z radości... Malkontent nam rośnie?
 
Do góry