reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idealny prezent dla kobiety w ciąży

Ja mam poduszkę dla ciezarnych z Motherhood i nie wiem jak ja wcześniej żyłam bez niej, w pierwszej ciazy miałam straszne problemy z kręgosłupem, teraz w 4 miesiącu kopiłam poduchę i na razie odpukać jest ok.
Moj synek tez ja uwielbia i mi podbiera.
ale

ta poducha to takie rożek?
 
reklama
Nie to taki długi rogal gdzie jedna czesc poduchy idzie pod glowe, owijasz sie tak jakby nim , druga czesc przez nogi pod brzuszek, zreszta mozna sie nim owinac jak sie chce, później wykorzystac jako poduszka do karmienia, badz kojec dla dziecka.
Ja ją uwielbiam, choc przyznam sie z w pierwsza noc byłam zła że ją kupiłam, bo ja tylko na jaśku śpie a teraz jaśiek rzucony w kąt.
 
biżuteria z kamieni szlachetnych :) każda kobieta a już zwłaszcza w ciąży ucieszy się z małego i ślicznego drobiazgu, dużo pięknych kolczyków i bransoletek jest dostępnych w sklepie jubilea.pl
 
Ja już na poczatku kupilam poduszke Motherhood i jestem mega szczesliwa. Jak pisały moje poprzedniczki mozna ja ukladac jak sie chce. Obecnie korzystam z niej tylko w nocy, bo w dzien zalega w niej moja sunia. Mam nadzieje ze jak urodzę to nie bedzie problemu zeby dzidzie w niej ukladac, a psinka pojdzie do swojego legowiska.
 
idealnym prezentem dla każdej kobiety - matki jest ... brylant :-D a nie koszulki korygujące, rogale do spania czy inne odciągacze.
sorry że nie polecę żadnego sklepu :-D
 
jak dla mnie idealny prezent to porządny laktator, bo troszkę kosztuje, a jest tyle wydatków. Przydaje się już w szpitalu i potem przy nawale, jak chcesz gdzieś wyjść lub wracasz do pracy. A porządny laktator to najlepszy przyjaciel mamy. Ja polecam lovi prolactis. Jest rewelacyjny i ładnie zapakowany aż prosi się, by go wręczyć.
 
Według mnie może się też przydać porządna chusta do noszenia. Mi mama kupiła zaraz po urodzeniu chustę Luna Dream i jestem jej za to bardzo wdzięczna. Dzięki tej chuście już od samego początku między mną a córką zaczęła się stworzyciel niepowtarzalna więź :) Na prawdę da się ją wyczuć :)
 
W ciąży dostałam bardzo dobre kosmetyki dla mamy do pielęgnacji, samej było mi szkoda wydawać tyle na krem. Uważam też ze powerbank to super sprawa później kiedy się karmi telefon pada a brak gniazdka. Pilnik scholl i do pięt i do paznokci.Skarpetki takie scholl z zelem w środku na opuchnięte stopy.Kubek termiczny na spacery by wypić w końcu ciepłą kawę.
 
reklama
Poduszka ciążowa, szlafrok, masaż placów (ale trzeba dzownic pytać nie każdy salon oferuje.masaze.w.ciazy ale.mi mega pomagało), sukienka ciążowa, non na sesję brzuszkówa ale to chyba drożej.
Można też odrzucić rzeczy związane z dzieckiem oraz ciążą i podarować jej na przykład coś z ceramiki:
andyceramika.pl
Ciekawa jest polska ceramika z Bolesławca.

A10-D101.webp
 
Ostatnia edycja:
Do góry