reklama

Ideoogia gender-mowie TAK

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez luizka5, 15 Luty 2014.

1. luizka5

luizka5 Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 15 Luty 2014
  2. Ataraksja

Ataraksja Zaciekawiona BB

Hm... czyli masz zamiar wychowywać/wychowujesz dziecko zgodnie z tą ideologią? Jak to wygląda?

Ja jestem na nie, ale bardzo ciekawi mnie Twoje spojrzenie na tę sprawę.

3. reklama
  4. luizka5

luizka5 Fanka BB :)

i widzisz jak ,zgodnie moimi przypuszczeniami,udało mi się ciebie sprowokować:-D:cool2:
    ALE NIE MYSLALAM ZE AZ TAK SIE PODNIECISZ TEMATEM,zupelnie jak taki jeden z twego klanu

napisze raz i nie będę się powtarzac-z klerem nie wdaje się w dyskusje,pozostawiam te watpliwa przyjemność wszystkim moherom tego kraju CIAŁ BEJBE

Ostatnia edycja: 15 Luty 2014
  5. Cherie87

Cherie87 Fanka BB :)

A ja mysle ze kazdy ma prawo wychowac swoje dziecko tak, jak tego chce, byleby nie robic mu krzywdy.

6. Catsun

Catsun Fanka BB :)

Wątpię żeby na tym forum siedziały mohery... :D Nie wdawałabym się w rozmowe z kimś tak niegrzecznym:)

7. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

A za normalnych wychowywaniem jesteś na nie? A jak sama/ sam zostałeś wychowany? Skrzywdziło Cię to? Nie popieram tej ideologi. Dla mnie jest śmieszna! Jak dziecko ma się zwracać do mnie na Pani a nie mama, to coś tu jest nie tak! Od małgo czekałam żeby moja córka wypowiedziała to magiczne słowo! Jeśli w przyszłości okaże się, ze córka będzie chciała być kimś innym, będę musiala to zaakceptować. Ale nie będę jej na siłę wychowywać, bo taka moda...
    Świat przewraca się do góry nogami!!! Kto tu jest teraz dyskryminowany? Mniejszość czy większość? Jestem młoda mam dopiero 25 lat, ale chyba za stara na dzisiejszy świat. Jestem dumna z tego jak wychowali mnie rodzice. I chcę być taką matką dla mojego dziecka i tak wychowywać swoje dzieci.
    To że obrażasz kogoś że jest moherem lub klehem jak to określasz jest żałosne... Jeśli chciałaś kogoś sprowokować Twoja sprawa.
    Jakto pisał ostatnio o invitro. Chciałaś się odegrać?

8. zielona maupa

zielona maupa Na skrzydłach melancholii

Nie ma czegos takiego jak ideologia gender. Jest za to teoria gender.

Nie o to chodzi jednak,ale o to, ze dyskusja o gender z kims kto o tej teorii nie wie nic (nie czytal, nie studiowal, nie potrafi otworzyc oczu i uszu) wyglada jak rozmowa gluchego ze slepym o kolorach.

Zanim sobie zaczniecie oczy wydrapywac, poczytajcie.

proponuje zaczac od tego wywiadu, a pozniej moze wspomniana Gilligan Woydyłło: Gender to otworzenie drzwi, które dla mężczyzn zawsze były otwarte | Krytyka Polityczna

Fajnie byloby gdyby ludzie budowali opinie na posiadanej wiedzy, a nie na tym co gdzies tam od kogos zaslyszane.

Peace

9. pingwinek75

pingwinek75 Fanka BB :)

Popieram - teoria gender sama w sobie dotyczy czegoś innego, niż przebierania chłopców w dziewczynki i malowania im paznokci. Niestety, wypaczyły ją środowiska gejowskie. Ja nie jestem przeciwna samej teorii,bo została stworzona, aby zrównać role płci, nie chłopców do dziewczynek, tylko właśnie dziewczynek do chłopców, które w wielu krajach są dyskryminowane, nie mają dostępu do nauki, zawodów, nieraz głosowania. Nie chcę się wdawać w dyskusję, ale popieram zieloną maupę - zanim rzucicie się sobie do oczu, poczytajcie nie Nasz Dziennik, ani nawet prasę ogólnokrajową, tylko kilka artykułów nt. pierwotnego gender.

10. reklama
  11. mls

mls Fanka BB :)

Jestem na TAK, ale tylko dla teorii gender w pierwotnej formie. I zamierzam pokazc mojej corce, ze moze byc kim zechce i robic to co chce, mimo ze cos moze byc nie dziewczece. Jesli chce sie bawic w rycerzy niech sie bawi, che gotowac i piec dla nas obiad niech to robi. Tak sano chlopiec, chce to niech bawi sie lalkami.
    Ale jestem na NIE dla tego co teraz sie dzieje i do czego to zmierza. Nie godze sie na to aby ktos zmuszal moja corke do czegokolwiek. To zmierza w zlym kierunku.

12. pingwinek75

pingwinek75 Fanka BB :)

Mls - zgadzam się, chciałam tylko zauważyć, że gender nie jest zły sam w sobie, tylko uległ nadinterpretacji.

Poleć forum