reklama

Idzie zima-jaki krem?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Formala, 9 Październik 2016.

1. Formala

Formala Zaciekawiona BB

Mamusie kochane jaki krem nawilżający będzie dobry na zimę i takie chłody jak właśnie nadeszły? Mam bardzo delikatną skórę o muszę odpowiednio o nią zadbać aby nie wystąpiły jakieś podrażnienia :( Co polecacie?

2. bunia87

bunia87 Początkująca w BB

Ja używam kremu z wiesiołkiem z firmy GAL, świetnie nawilża, jesienią i zimą sprawdza się znakomicie. Można kupić przez internet w Aptece Pod Smokiem.

3. reklama
  4. dodomi

dodomi Zaciekawiona BB

Ja polecam firmę Decubal, mają kremy do suchej skóry,. Bardzo dobrze nawilżają, na zimę jak znalazł. Mają też bardzo fajny żel łagodząco-kojący, bardzo fajnie sprawdza się po depilacji :)

5. mambaa

mambaa Fanka BB :)

jak idzie zima to najelpiej zainwestować w dobry krem nawilżający, zimą nasza skóra poddawana jest wileu czynnikom, zimne powietrze na zewnątrz i suche w pomieszczeniach, przez to zimą moja skórą jest zawsze bardzo wysuszona, dlatego w tym roku też kupię w aptece dermokosmetyki oeparola, bo mają emolienty i dobrze nawilżają.

6. rudadagusia

rudadagusia Początkująca w BB

Dokładnie, kremy nawilżające to podstawa zimą. Ja osobiście chyba najbardziej lubię te z Sisley, które ostatnio zamówiłam sobie ze swojej ulubionej drogerii https://www.perfumeria.pl/Marki/S/Sisley, ale dają radę też te dostępne w tradycyjnych drogeriach - Garnier, Nivea no i oczywiście Neutrogena - seria z maliną nordycką absolutnie rządzi;) Ważny jest tez balsam do ust - zeszłej zimy miałam tak suche usta, że już nie wiedziałam co robić ;( W tym roku odpowiednio wczesniej kupię sobie jakiś dobry balsam ;(

7. mambaa

najważniejsze jest to, żeby znaleźć krem idealny dla siebie, ja już od bardzo dawna używam kremu oeparol, bo wiem, że dobrze nawilża, ze względu na wyjkątkowy składnik jakim jest wiesiołek i emolienty, oba dobrze nawilżają, więc szukam tylko i wyłącznie takich kosmetykó, bo sprawdzają się dla mojej skóry, która jest jednak wymagająca.

8. łupinka

łupinka Fanka BB :)

Ja to tylko kosmetyki Oeparolu używam, dla mnie sa najlepsze, a teraz to nawet wysłałam zdjęcie z opisem do konkursu Link do: Moc małych rzeczy – Oeparol są zestawy tych kosmetyków do wygrania

9. mambaa

te kremy z oeaprola są naprawdę bardzo dobre, super nawilżają ze względu na zawarte w nich emolienty, warto sobie o nich poczytać, ja już kupuję tylko kosmetyki tego producenta.

10. reklama
  11. Werrka

Werrka Zaciekawiona BB

A ja bardzo lubie kosmetyki z Dermedic i najczęstszej od nich kupuję. A już w ogóle taki mój mus na zime to krem do rąk z linum emolient.

12. galatka

galatka Zaciekawiona BB

Jeśli chodzi o twarz to polecam firmę Martina Gebhardt, krem różany jest treściwy i mocno odżywia twarz. Poza tym to kosmetyki ekologiczne. Z mniej ekologicznych, a równie skutecznych apteczne kremy Avene seria Cicalfat.

Poleć forum