reklama

Idzie zima-jaki krem?

Temat na forum 'Ładna mama' rozpoczęty przez Formala, 9 Październik 2016.

1. Formala

Formala Zaciekawiona BB

Mamusie kochane jaki krem nawilżający będzie dobry na zimę i takie chłody jak właśnie nadeszły? Mam bardzo delikatną skórę o muszę odpowiednio o nią zadbać aby nie wystąpiły jakieś podrażnienia :( Co polecacie?

2. bunia87

bunia87 Początkująca w BB

Ja używam kremu z wiesiołkiem z firmy GAL, świetnie nawilża, jesienią i zimą sprawdza się znakomicie. Można kupić przez internet w Aptece Pod Smokiem.

3. reklama
  4. jonga

jonga Początkująca w BB

5. dodomi

dodomi Zaciekawiona BB

Ja polecam firmę Decubal, mają kremy do suchej skóry,. Bardzo dobrze nawilżają, na zimę jak znalazł. Mają też bardzo fajny żel łagodząco-kojący, bardzo fajnie sprawdza się po depilacji :)

6. mambaa

mambaa Fanka BB :)

jak idzie zima to najelpiej zainwestować w dobry krem nawilżający, zimą nasza skóra poddawana jest wileu czynnikom, zimne powietrze na zewnątrz i suche w pomieszczeniach, przez to zimą moja skórą jest zawsze bardzo wysuszona, dlatego w tym roku też kupię w aptece dermokosmetyki oeparola, bo mają emolienty i dobrze nawilżają.

7. rudadagusia

rudadagusia Początkująca w BB

Dokładnie, kremy nawilżające to podstawa zimą. Ja osobiście chyba najbardziej lubię te z Sisley, które ostatnio zamówiłam sobie ze swojej ulubionej drogerii https://www.perfumeria.pl/Marki/S/Sisley, ale dają radę też te dostępne w tradycyjnych drogeriach - Garnier, Nivea no i oczywiście Neutrogena - seria z maliną nordycką absolutnie rządzi;) Ważny jest tez balsam do ust - zeszłej zimy miałam tak suche usta, że już nie wiedziałam co robić ;( W tym roku odpowiednio wczesniej kupię sobie jakiś dobry balsam ;(

8. mambaa

mambaa Fanka BB :)

najważniejsze jest to, żeby znaleźć krem idealny dla siebie, ja już od bardzo dawna używam kremu oeparol, bo wiem, że dobrze nawilża, ze względu na wyjkątkowy składnik jakim jest wiesiołek i emolienty, oba dobrze nawilżają, więc szukam tylko i wyłącznie takich kosmetykó, bo sprawdzają się dla mojej skóry, która jest jednak wymagająca.

9. łupinka

łupinka Fanka BB :)

Ja to tylko kosmetyki Oeparolu używam, dla mnie sa najlepsze, a teraz to nawet wysłałam zdjęcie z opisem do konkursu Link do: Moc małych rzeczy – Oeparol są zestawy tych kosmetyków do wygrania

10. reklama

Poleć forum