reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy do Szkoły

kosmi

Fanka BB :)
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
Forum oficjalnie zamarło... mnie również bardzo bardzo długo nie było...
Mieliśmy sporo problemów zdrowotnych z Mają. Jak skończyła 2 latka okazało się, że ma dysplazje i zwichnięte bioderka - oba!!! :( nie wiem jak lekarze nie zauważyli tego gdy była niemowlaczkiem, nie wiem czemu ortopeda nie zauważył gdy byliśmy na wizycie gdy miała 9 miesięcy bo byliśmy zaniepokojeni (słabo odwodziła nóżki). Ale po wyciągach, operacjach, gipsach i innych niewyobrażalnych rzeczach, których nie życzyłabym największemu wrogowi, Maja jest nadzwyczaj sprawną dziewczynką, chodzi prawie idealnie (różnice zauważy znający się lekarz lub osoba która wie o jej przygodach). I tak sobie chodzi i chodzi nasza Majeczka i w tym roku idzie do szkoły! Może z tej okazji coś forum trochę odżyje i sobie może ktoś o nim przypomni.
Maja jest moim starszym dzieckiem więc jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało :) Jestem pewna, że świetnie odnajdzie się w nowej grupie dzieciaków, ponieważ od września chodzi do nowego przedszkola (państwowego) i zmiana sprawiła jej wielką frajdę, a przecież bardzo lubiła swoje wcześniejsze prywatne przedszkole. Ja dokonując zmiany liczyłam, że Maja trafi do zerówki do szkoły ale okazało się, że brali tylko starsze dzieci. No a teraz obie jesteśmy podekscytowane faktem, że już za 9 miesięcy... ( a tutaj to przecież magiczna liczba :D) ...SZKOŁA ;)

reklama

Joaśka

Jagodowa mama Polki
Miasto
O...
Rozwiązania
0
Kosmi - zaglądasz jeszcze?

Serdecznie Cię witam!

Współczuję przeżyć :/
Ale dobrze, że wszystko się wyprostowało :-)

My sobie nadal gadamy, ale na wątku zamkniętym. tutaj już prawie nie zaglądamy.

Kinga28

Fanka BB :)
Miasto
M-Rheydt
Rozwiązania
0
Cisza u mam ktore rodzily w kwietniu :-) ,ja tez rodzilam w takim samym czasie 6-04 syneczka .....W sierpniu tego roku poslalam go do pierwszej klasy .Dzis jestem przyszla mama na maj 2013 pozdrawiam ;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
*Venicee* Idziemy na zakupy /wyłącznie linki sklepów/ Dzieci urodzone w lipcu 2016 4
N idziemy na zakupy- promocje dziecięce :) Poznań 62
Kasiek1983 Idziemy na zakupy :) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 2978
monisia2506 Idziemy na brzuszkowe zakupy!!!!! Dzieci urodzone w październiku 2006 132
aniaslu Czy od września dzieci wrócą do szkoły? Pytanie tygodnia 25
R Sześciolatek do szkoły, jakie jest wasze zdanie ? Potrzebuję porady 75
W Czy po 25.05 Wasze dzieci pójdą do przedszkola/szkoły? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
Anulaa88 Poradnik ze szkoły rodzenia Sierpniowe mamy 2018 3
T Do jakiej szkoły wysłać 16 letniego syna w Warszawie? Warszawa 9
Klaudia1062 Pragnę mieć dziecko. Nie mam pracy i chodzę do szkoły - mam 21 lat. Młodziutkie mamy 10
S Początek szkoły i pojawienie się rodzeństwa Początek szkoły 10
R Witam szukam dobrej szkoły podstawowej. Kielce i okolice 0
S SZCZECIN - szpitale, ginekolodzy, położne, szkoły rodzenia Poleć szpital, lekarza, położną 9
B Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :) Potrzebuję porady 3
P Szkoły Szczecin 2
Takhisis Szukam szkoły pływania dla czterolatka. Wrocław 0
Ayran Szukam szkoły rodzenia ! Poznań 1
G Karmienie piersią a powrót do szkoły? Karmienie piersią 0
G Pierwszy dzien szkoły Przedszkolaki 1
A Szkoły w South Ockendon Przedszkolaki 0
S Ratujmy maluchy - sześciolatki przed pójściem do szkoły!!! Roczniaki i dwulatki 0
S Ratujmy maluchy - sześciolatki przed pójściem do szkoły!!! Trzylatki 1
S Ratujmy maluchy - sześciolatki przed pójściem do szkoły!!! Przedszkolaki 27
Jadran Dwie szkoły dla siedmiolatki Początek szkoły 5
martulka84 Nasze wrażenia ze szkoły rodzenia Archiwum Lipiec 2012 175
T Dni otwarte nowego przedszkola i szkoły podstawowej w Wawrze! Ogłoszenia tylko tutaj 0
Mońcia Szkoły rodzenia Trójmiasto 3
O Posyłać do szkoły czy nie? Dzieci urodzone w grudniu 2007 49
F zielone przedszkola i szkoły Ogłoszenia tylko tutaj 0
I Szkoły rodzenia w Olsztynie Olsztyn 1
M Szkoły rodzenia Archiwum wrzesień 2011 59
I Szkoły rodzenia w Bielsku-Białej i okolicach Bielsko-Biała 14
E Ciekawostki ze szkoły rodzenia... Archiwum mam styczniowych'11 56
C PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd Archiwum mam lutowych'11 199
D wybór szkoły rodzenia w Łodzi Łódź 46
N nianie, żłobki, przedszkola i szkoły Archiwum maj 2010 183
A Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie Ogłoszenia - Wrocław 70
kici69 szkoły rodzenia - czyli jak przygotować się do roli mamy Archiwum mam kwietniowych'10 157
M Szkoły rodzenia, przyszpitalne, prywatne Opolszczyzna 18
K Szkoły rodzenia, zajęcia dla ciężarnych Kraków 119
Madziara Sześciolatki do szkoły Dzieci urodzone w 2003 roku 43
sumka Bezpłatne Szkoły Rodzenia w Warszawie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 13
J Szukam dobrej szkoły w Ursusie Szkoły 1
M Czy sa mamy ze szkoły rodzenia na Żelaznej? (poniedziałek, środa) Dzieci urodzone we wrześniu 2005 71
N Wybór szkoły - czym się kierujecie? Szkoły 8
nikita33 sześciolatki do szkoły? Szkoły 16