reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy do Szkoły

kosmi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Sierpień 2005
Postów
1 138
Miasto
Piaseczno
Forum oficjalnie zamarło... mnie również bardzo bardzo długo nie było...
Mieliśmy sporo problemów zdrowotnych z Mają. Jak skończyła 2 latka okazało się, że ma dysplazje i zwichnięte bioderka - oba!!! :( nie wiem jak lekarze nie zauważyli tego gdy była niemowlaczkiem, nie wiem czemu ortopeda nie zauważył gdy byliśmy na wizycie gdy miała 9 miesięcy bo byliśmy zaniepokojeni (słabo odwodziła nóżki). Ale po wyciągach, operacjach, gipsach i innych niewyobrażalnych rzeczach, których nie życzyłabym największemu wrogowi, Maja jest nadzwyczaj sprawną dziewczynką, chodzi prawie idealnie (różnice zauważy znający się lekarz lub osoba która wie o jej przygodach). I tak sobie chodzi i chodzi nasza Majeczka i w tym roku idzie do szkoły! Może z tej okazji coś forum trochę odżyje i sobie może ktoś o nim przypomni.
Maja jest moim starszym dzieckiem więc jestem ciekawa jak to wszystko będzie wyglądało :) Jestem pewna, że świetnie odnajdzie się w nowej grupie dzieciaków, ponieważ od września chodzi do nowego przedszkola (państwowego) i zmiana sprawiła jej wielką frajdę, a przecież bardzo lubiła swoje wcześniejsze prywatne przedszkole. Ja dokonując zmiany liczyłam, że Maja trafi do zerówki do szkoły ale okazało się, że brali tylko starsze dzieci. No a teraz obie jesteśmy podekscytowane faktem, że już za 9 miesięcy... ( a tutaj to przecież magiczna liczba :D) ...SZKOŁA ;)
 
reklama
Kosmi - zaglądasz jeszcze?

Serdecznie Cię witam!

Współczuję przeżyć :/
Ale dobrze, że wszystko się wyprostowało :-)

My sobie nadal gadamy, ale na wątku zamkniętym. tutaj już prawie nie zaglądamy.
 
Cisza u mam ktore rodzily w kwietniu :-) ,ja tez rodzilam w takim samym czasie 6-04 syneczka .....W sierpniu tego roku poslalam go do pierwszej klasy .Dzis jestem przyszla mama na maj 2013 pozdrawiam ;-)
 
Do góry