reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na brzuszkowe zakupy!!!!!

No to dalam popis :p a tak jakos mi nie pasowalo ze brzuszka nie ma :p :laugh:
ale z czystym sumieniem moge powiedziec jeszcze raz UUU ALE SLICZNA MAMUSKA !! ;D
 
reklama
He He Dziewczynki zaraz się zaczerwienię ;)
bardzo mi miło...znowu w piórka urosłam.....bardzo bardzo bardzo Wam dziekuję za ciepłe słowa jakże wazne w ciąży....ostanio na skutek "rozrastania" sie mam kompleksy..

Jestescie Super Mamusie:-)
 
Hej dziewczyny, ja z mamuś czerwiec 2006 i chciałam wam się wtrącić z taką małą autoreklamą - jak któreś mamusie poszukują ubranek w dość dużym rozmiarze ( a wiem że takie często niełatwo kupić) to polecam moje aukcje - wystawiłam kilka rzeczy - niewiele, ale może ktoś coś dla siebie znajdzie... Pozdrawiam i trzymam kciuki za pomyslne rozwiązania :)
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2022869
 
Do góry