reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na brzuszkowe zakupy!!!!!

monisia2506

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
6 Luty 2006
Postów
2 201
Miasto
Środkowa Polska
Pomyślałam, że ważne jest to, aby w ciąży czuć się komfortowo, wygodnie i pięknie!!!!! Więc jak tam u Was dziewczęta z tymi ubrankami, czy robi się Wam już ciasno???? :p Jeśli macie pomysły podzielcie się z nami!!!! Razem zawsze raźniej cieszyć się z rosnącego brzunia!!!! :laugh:
 
reklama
Ja sie przyznam ze juz kupilam sobie spodnie ciązowe , bo w inne juz sie nie mieszcze, tzn. zostala mi jedna para w ktorej jako tako jeszcze mi wygodnie , gorzej z siedzeniem ;)
 
A ja czekam aż zrobi sie troszkę cieplej i narazie chodze w jednych spodniach w pętelkach na guziczku - nie gniecie i jest wygodnie bo pętelka jest z gumki która sie rozciąga....
 
Wiec ja jak na razie mam jeszcze 2 pary czarnych spodni z kancikiem w ktore sie mieszcze, a to dlatego ze schudlamte 4 kg, inaczej juz by bylo za puzno, natomiast czekam ja sie zrobi ciasniej i zamierzam kupic spodnie gdzie na brzuszek jest rozciagliwy material, jesli pupa nie urosnie za duzo to bede sie super prezentowac ::)
 
Też się przyznaje że jestem posiadaczka spodni ciążowych od zeszłego tygodnia.W innych,choć mieściłam się,ale czułam się..niekomfortowo,ucisk na brzuszek zbyt duży. A kupiłam bardzo ładniutkie spodnie z pasem rozciągliwym (takie getry na górze) super sprawa,bo czuje się dużą ulgę już teraz..i na pewno wystarczą na długo długo. No i przy okazji zakupiłam bluzeczkę, też ciążową, choć wcale na taką nie wygląda (promocja była) super fason, biało-czarna (wygląda jakby były dwie nalozone, biała bluzeczka a na nią czarny sweterek) niesamowice mięciutka..i brzusio się pięknie rozciąga (choć teraz wyglada jak "normalna" bluzeczka) Polecam firme KATHMA, przyzwoite ceny..no i fasony super (a nie worki jak to widziałam w niektórych sklepach) No cóz, wybór duży, chęci też..lecz zakupy ograniczone o zasób portfela niestety :(
 
Ja też kupiłam sobie takie spodnie z rozciągliwym pasem, ale narazie jeszcze ze mnie zlatuja!!!! ;) Do tego dokupiłam sobie przez internet z babyboom z działu sprzedam 3 śliczne bluzeczki i sukienkę- wszystko z firm ciążowych- bebefield i 9Fashion!!!!! Mam nadzieję, że będą dobrze służyć!!!!!
 
Ja juz tak patrzylam po internecie za ubrankami, i z mila checia bym juz kupila dla siebie i malenstwa, jednak poczekam do wtorku , do USG, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze wtedy po poludniu wyskocze z tatka na zakupy.
 
ja tez juz w zasadzie musze odkladac rzeczy nieciazowe na polke w glebi szafy, bo noszenie ich staje sie niemozliwe, zostaly mi jedne spodnie ktore moge nosic, wiec zakupy beda nieodzowne, ale najpierw usg w poniedzialek...
 
Ja tez sie pochwale,ze dzisiaj kupilam sobie mmmaaaassseee ciuchow.Spodnie z wlasnie takim jak opisujecie rozciagajacym sie materialem( i to nie jedne ;)) no i mase bluzeczek juz takich na lato. Widzialam tez super material i chyba poszyje sobie sukienusie.
 
reklama
Ja już też zrobiłam zakupy ciążowe ale tylko dlatego, że była wyprzeaż ciuchów letnich z zeszłego sezonu. 20 zł za sztukę, grzech byłoby nie skorzystać. A nosze swoje ciuchy i wszystko jest dobre, nawet spodnie, które latem były przyciasne. Dziewczyny w pracy sie ze mnie śmieją, ze je nabieram i wcale w ciąży nie jestem. A ja już się tak trochę nie mogę doczekac tego brzuszka....
 
Do góry