reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

A miałyście kiedyś dziewczyny te pampersy z Rossmanna babydream?
Ja używałam Babydream 2 i byłam bardzo zadowolona
a mój mały dzisiaj strasznie marudny i jeszcze na jedzenie się obraził jestem padnięta ciekawe jaka noc będzie
Moja też się dziś na jedzenie obraziła- obiadek i śniadanko były niedobre, za to cyc ok:confused2:
U nas dziadkowie dostaną kalendarze.
 
reklama
A miałyście kiedyś dziewczyny te pampersy z Rossmanna babydream?
ja nie próbowałam. Na razie próba była z tymi z Lidla i niestety może to przypadek ale dwa razy robiłam próbę i dwa razy mieliśmy odparzenie.

Przymierzam się do zakupu krzesełka, póki co zielona jestem. Możecie coś polecić co zajmuje w miarę mało miejsca i najlepiej jeśli dałoby się też później przysunać do stołu, tak żeby dzidziak siedział razem z nami ? A może wszystkie się dadzą tak przysunąć?
 
Ostatnia edycja:
ja nie próbowałam. Na razie próba była z tymi z Lidla i niestety może to przypadek ale dwa razy robiłam próbę i dwa razy mieliśmy odparzenie.

Przymierzam się do zakupu krzesełka, póki co zielona jestem. Możecie coś polecić co zajmuje w miarę mało miejsca i najlepiej jeśli dałoby się też później przysunać do stołu, tak żeby dzidziak siedział razem z nami ? A może wszystkie się dadzą tak przysunąć?

My mamy takie Krzesełko do karmienia PEPE Baby Design wys. 0 zł (1401495450) - Aukcje internetowe Allegro i póki co jesteśmy zadowoleni :) Do stołu też można je przysunąć.
 
Bylam w Rosmanie i niby jest ta promocja na słoiczki 1+1 za pól ceny ale w tym w ktorym bylam były tylko 3 rodzaje obiadkow po 6 miesiącu;// A do tego nacięłam się bo kupiłam tusz do rzęs - miał kosztować 31zl co i tak jest duzo bo zazwyczaj go kupuje za 29zl a w domu patrze na paragonie 38.99 wrrrrrrr



Przymierzam się do zakupu krzesełka, póki co zielona jestem. Możecie coś polecić co zajmuje w miarę mało miejsca i najlepiej jeśli dałoby się też później przysunać do stołu, tak żeby dzidziak siedział razem z nami ? A może wszystkie się dadzą tak przysunąć?
Ja się przymierzam do tego
 

Załączniki

  • product.jpg
    product.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 46
Ostatnia edycja:
ja nie próbowałam. Na razie próba była z tymi z Lidla i niestety może to przypadek ale dwa razy robiłam próbę i dwa razy mieliśmy odparzenie.

Przymierzam się do zakupu krzesełka, póki co zielona jestem. Możecie coś polecić co zajmuje w miarę mało miejsca i najlepiej jeśli dałoby się też później przysunać do stołu, tak żeby dzidziak siedział razem z nami ? A może wszystkie się dadzą tak przysunąć?

My mamy takie: Krzesełko do karmienia SUPER wyposazenie najtanie (1388850351) - Aukcje internetowe Allegro i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Można je ustawiać na dowolnej wysokości, więc czasem je zniżamy, żeby mała siedziała z nami przy stole na tej samej wysokości, a czasem jak ją karmię np przy kanapie to przesuwam sobie siedzenie na inną wysokość. Oparcie się rozkłada w 3 pozycjach, co też jest wygodne. Między nogami jest taki pałąk (wyjmowany), który uniemożliwia aby dzidzia się wysunęła dołem, więc nawet przypinać pasami nie trzeba. Jest wygodny do czyszczenia, bo jak nam gdzieś zupka albo kaszka polecą to potem wystarczy przemyć mokrą ściereczką i gotowe :) Jest bardzo podobny w budowie do tego, który podała hefi, ale jest tańszy i nam bardziej pasował kolorystycznie :)
 
ja nie próbowałam. Na razie próba była z tymi z Lidla i niestety może to przypadek ale dwa razy robiłam próbę i dwa razy mieliśmy odparzenie.

Przymierzam się do zakupu krzesełka, póki co zielona jestem. Możecie coś polecić co zajmuje w miarę mało miejsca i najlepiej jeśli dałoby się też później przysunać do stołu, tak żeby dzidziak siedział razem z nami ? A może wszystkie się dadzą tak przysunąć?
my mamy takie jeszcze po starszej córci, kolor pomarańczowy, by pasował do wystroju kuchni ;)
Krzeselko do karmienia BabyOno Promocja (1386752737) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kasia moja koleżanka ma krzesełko z Ikea i powiem Ci że małemu się o wiele lepiej siedziało niż w tym co Ty masz i ja zresztą też. nie była potrzebna poduszka....teraz trochę żałuje że ja takiego nie kupiłam.
 
reklama
Do góry