reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Lena- moim zdaniem lepszy panel. Przy deszczowni zawsze głowa mokra a przeciez nie zakazdym razem jak bierzesz prysznic to myjesz glowe..
 
reklama
dzisiejsze zakupy: kurteczka i czapka oraz cukierkowo landrynkowe bodziaki:

DSC_0007.jpgDSC_0006.jpgDSC_0005.jpgDSC_0004.jpg




a to piątkowe lumpki:

DSC_0013.jpgDSC_0008.jpgDSC_0010.jpgDSC_0009.jpgDSC_0014.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0012.jpg
    DSC_0012.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 121
Zyrraffko sliczne ciuszki dla dziewczynki:)


Ja mam kurteczke z Reserved z zeszlego roku dla Ameli ale chcialabym dokupic jeszcze jedna bo ta jest krotka...

Wogole bylam wczoraj w H&M i byly sukienki na lato za 19,90!!!!!!!! i wogole fajne ciuszki dla dziewczynki:) przy poprawie finansowej musze sie tam wybrac!:)
 
Wogole bylam wczoraj w H&M i byly sukienki na lato za 19,90!!!!!!!! i wogole fajne ciuszki dla dziewczynki:) przy poprawie finansowej musze sie tam wybrac!:)


Zawsze tak jest,ze jak z kasa krucho, to fajne promocje są:baffled: u nas tez nie jest lekko teraz, a przydalyby sie jakies fajne ciuszki na wiosnę :-)


żyraffka ,a ta kurteczka cudna :-)
 
Przy wyborze musisz się kierować wielkością kabiny.
w sklepie doradzili ze i to i to:)takze nie wiemy ....kabina jest wielka ale półokrągła Optima czy jakos tak 2500 zł wiec pytalismy o deszczownie do niej 1500 zł tylko teraz pytanie czy my to bedziemy używac bo zdania wśród znajomych podzielone ...chyba musze isc do znajomych i się wykapac i bede wiedziała!
 
reklama
zyraffka ciuszki fajne, słodziutkie :))

a ja mam taki dylemat czy opłaca się jeszcze teraz kupić płaszczyk na wiosne dla siebie?? kurcze mam ograniczony budżet a spodobał mi sie płaszczyk i nie wiem czy jest sens teraz kupowac czy może przeczekać bo zaraz sie ciepło zrobi i moze lepiej kupić sobie jakies fajny żakiecik heh ale mam problema :))
 
Do góry