reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

a ja mam taki dylemat czy opłaca się jeszcze teraz kupić płaszczyk na wiosne dla siebie?? kurcze mam ograniczony budżet a spodobał mi sie płaszczyk i nie wiem czy jest sens teraz kupowac czy może przeczekać bo zaraz sie ciepło zrobi i moze lepiej kupić sobie jakies fajny żakiecik heh ale mam problema :))

Też miałam teki dylemat ale chyba przeczekam i sobie na jesień kupię jakąś fajną kurteczkę, będzie od razu na wiosnę. Też teraz niema kasy na zbędne wydatki :-)

Zawsze tak jest,ze jak z kasa krucho, to fajne promocje są:baffled: u nas tez nie jest lekko teraz, a przydalyby sie jakies fajne ciuszki na wiosnę :-)

Już nie pamiętam kiedy za ciuchami po sklepach chodziłam :-) jakoś się do ciucholandów przyzwyczaiłam :-) tam kupuję firmówki. Zresztą do używanych ciuchów mam większe zaufanie bo skoro ktoś nosił i mu nie wyblakł kolor ani materiał się nie rozciągną to znaczy że jest ok nawet jeśli to nie firmówka :-) :-)

:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
anecznik nio ja też doszłam do wniosku że przeczekam i albo zaczekam na fajne promocje i obnizki albo kupię dopiero na jesień.
Ja też ciuch kupuke w ciucholandach, tzn głownie moja teściowa kupuje bo ma duzo czasu na emeryturze i Natan ma od niej pełno fajnych ciuszków:)) no i mnie czasem cos przyniesie jak jej się cos fajnego rzuci w oko, dzisiaj mi fajne dwie bluzki kupiła w lumpku no i jest na tyle fajna że kasy za to nie chce :)
 
Jednak będziemy zmieniać Kamilowi łóżeczko wcześniej (to jego już pod nim skrzypi :-) ) Wiem że ten temat był gdzieś już poruszany, ale nie znalazłam. Możecie polecić jakieś łóżeczko??? Najlepiej z pojemnikiem na pościel.
 
Jednak będziemy zmieniać Kamilowi łóżeczko wcześniej (to jego już pod nim skrzypi :-) ) Wiem że ten temat był gdzieś już poruszany, ale nie znalazłam. Możecie polecić jakieś łóżeczko??? Najlepiej z pojemnikiem na pościel.

hehe to razem będziemy zmieniać:-) przyłączam się do pytania:-)


anecznik ja patrzyłam póki co na allegro takie, też mają chyba wersję z szufladą o ile się nie mylę.
ŁÓŻKO ANIMALS 140/70 Z BARIERKĄ+MATERAC (2252627902) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
fajny patent ze ściągana barierką. Widziałam że na swojej stronie taniej je sprzedają :-)

Ja widziałam to łóżko łóżka Junior BABY BOOszuflada+mater140x70cm (2279081277) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś chyba ma z forum i pisał że fajne wykonanie.
Tyle że materac i tak trzeba będzie nowy kupić jakiś porządniejszy już na parę lat.
Tylko muszę się zastanowić ile lat będzie służyć młodemu :-) Przez chwilę się zastanawialiśmy nad kupnem piętrowego łóżka już z myślą o kolejnym maluchu. Tylko tak głupio kupować podwójne kiedy dziecko dopiero w planach, ale z drugiej strony potem kupować kolejne lub wymieniać na piętrowe. Oj łóżeczko a tyle problemów :-)
 
Ostatnia edycja:
kasiulka Hani chyba takie kupiła.

Ja też myślałam o piętrowym ale to jeszcze za wcześnie. 3 lata bedzie młody spał w tym co teraz kupimy a potem się kupi piętrowe.
 
Dziewczyny, chcę kupić sanki dla mego Micha. Macie już, jakie, polecacie jakieś?
I jeszcze pytanka: są sanki z takimi jakby rączkami do pchania, czy korzystacie z tego? Widziałam też, że niektórzy mają sanki plastikowe, tzn nie sanki ale takie tacki. Nadają sie dla takich maluchów?
Sanki mają nam głównie służyć do zjeżdżania z górki. Proszę napiszcie czy macie sanki, jakie i jak się sprawują.
 
reklama
Ja mam tzn julka ma takie najzwyklejsze metalowe z deseczkami drewnianymi i metalowym oparciem :) stare jak swiat bo jeszcze te ktore mialam ja jak bylam mala :) tylko dziadek je przemalowal i wymienil 1 deseczke bo byla peknieta. Bylismy na nich raz juz i poki co sie sprawdzaja, julka zadowolona i uhahahana jak wychodzilismy a to najwazniejsze :)
 
Do góry