reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iława

K

Kinga85

Gość
Hej
jak zajrzy tu jakaś mamcia lub przyszła mamcia z iławy to klikać do mnie please chętnie poznam!:tak:;-)
pozdrawiam!
 
reklama
witaj Marta
i witaj Kubusiu!! :-)

czekamy na inne mamy!;-)

SLiczna dzis pogoda w ilawie! spacerowac aż sie chce
 
Hehe dokładnie... Narazie jakubcio uczy się buntować :) Chociaż jeszcze nie rozumie o co chodzi a my nie reagujemy na ewentualne krzyki...ale wszystko przed nami :)
A na frum się odnajdziesz... ;)
 
reklama
Rano wyskoczyłam z Jakubciem na zakupy i założyłam mu cienką bluzę...trochę wiało.
He a ja do stolicy jadę w sobotę...ale na szczęście autem :)

Jakbek teraz sobie śpiocha...ja wstawiłam mięsko bo obiadek dzisiaj u nas o 13 :) A popołudniu lecę do kosmetyczki dolać paznokietki :) I może jeszcze o solar zachaczę, bo blada jestem jak mąka!!
 
Do góry