reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iława

reklama
He Anetko naświetlilaś mi sytuację..teraz wiem dokladnie :)
A za sto lat dziękuję, chociaż roczek mały będzie miał 23-w dzień ojca :)
My niedługo idziemy się kąpać, bo mały padnięty. A ja w końcu posiedzę trochę przed komputerkiem, bo ostatnio czasu nie miałam.
 
Anetko:
Z okazji imienin życzę Ci:
- marzeń (żeby się spełniały)
- przyjaciół (żeby pamiętali)
- życia (żeby było kolorowe)
- miłości (żeby przyszła)
- szczęścia (żeby nie opuszczało)
- okularów (żeby były różowe)
- wakacji (by mogły trwać wiecznie)


Jakubek teraz spi...a ja lecę zrobić porządek w papierach...
Zamówiliśmy dziś torcik dla Jakubcia :) W ksztalcie tygryska z kubusia puchatka o smaku śmietankowo truskawkowym hehe!
 
Hej!

Aneta wszystkiego najlepszego z okazji imienin!:-)


Filip miał anginę ropną i 40stop gorączkę..
U nas Filipek śpi ładnie a my z mężem oglądamy mecz. Nasi juz dostają po dupie kuźwa.. żenuuła

anetko nie dodajesz suwaczka? ;)
 
Witajcie!!
Mecz wczorajszy...katastrofa... A mówiłam M. żebyśmy Kogel mogel oglagali he!!
Jakubcio dzisiaj pobudkę zrobił mi przed 6!! Ale to dlatego, że poprostu miał zagorąco w pokoju... Niby cały wieczór wietrzymy a i tak zaraz w mieszkaniu goraczka...
A teraz brzdąc smacznie sobie śpi... A ja na nogach hehe
 
reklama
witam i ja! My dziś na nogach od 8.
Z Filipkiem bylismy na spacerze, pojechalismy do zabawkowego kupic samochodzik:happy: Filip sam sobie wybrał i bardzo jest zadowolony!:tak: ja tez sie bardzo ciesze.
Teraz zasnął wiec mam czas dla siebie.
Mąż dzis bedzie pozniej w domu, szkoda... no ale taka praca. Po południu pojedziemy do teściów na kawkę:)
miłego dnia! ;-)
 
Do góry