reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ild razy dziennie moge uzywac detektora tetna plodu??

reklama
Rozwiązanie
Ja miałam poronienie zatrzymane i wolę w razie czego zgłosić się szybciej na izbę, niż chodzić 4 tygodnie z martwym płodem w środku :)
U mnie przed wizytą położna bada detektorem tętno więc raczej nie jest to bardziej szkodliwe niż usg
OK, ale raz na jakiś czas.
Współczuję tego, co Cię spotkało:(
Najlepiej w ogóle. I dla Ciebie, i dla dziecka to stres.

Wiem, że chcesz mieć pewność, że wszystko ok, ale nie da się tak w ciąży żyć. Odpuść:)
Wiesz co ja używam regularnie detektora i dzięki temu nie zwariowałam i nie chodzę na usg raz w tygodniu. Uważam, że jest to świetna sprawa dla kobiet które straciły dziecko i chcą się upewnić, że wszytko w środku tam gra.

Raz na trzy dni używam, teraz młody się rusza więc rzadziej, ale nie jest to szkodliwe dla dziecka. Jednak ograniczyłabym do używania go co drugi dzień. Najlepiej wieczorem.
 
Wiesz co ja używam regularnie detektora i dzięki temu nie zwariowałam i nie chodzę na usg raz w tygodniu. Uważam, że jest to świetna sprawa dla kobiet które straciły dziecko i chcą się upewnić, że wszytko w środku tam gra.

Raz na trzy dni używam, teraz młody się rusza więc rzadziej, ale nie jest to szkodliwe dla dziecka. Jednak ograniczyłabym do używania go co drugi dzień. Najlepiej wieczorem.
No właśnie. O ile rozumiem raz na jakiś czas, to wg mnie kilka razy dziennie to stres niepotrzebny. A nawet raz na jakiś czas - to co, jak nie znajdziesz tętna? Nie pamiętam kto, ale na pewno ginekolog zwracał uwagę, że to nie do końca jest bez wpływu na dziecko.
 
reklama
No właśnie. O ile rozumiem raz na jakiś czas, to wg mnie kilka razy dziennie to stres niepotrzebny. A nawet raz na jakiś czas - to co, jak nie znajdziesz tętna? Nie pamiętam kto, ale na pewno ginekolog zwracał uwagę, że to nie do końca jest bez wpływu na dziecko.
Ja miałam poronienie zatrzymane i wolę w razie czego zgłosić się szybciej na izbę, niż chodzić 4 tygodnie z martwym płodem w środku :)
U mnie przed wizytą położna bada detektorem tętno więc raczej nie jest to bardziej szkodliwe niż usg
 
Ja miałam poronienie zatrzymane i wolę w razie czego zgłosić się szybciej na izbę, niż chodzić 4 tygodnie z martwym płodem w środku :)
U mnie przed wizytą położna bada detektorem tętno więc raczej nie jest to bardziej szkodliwe niż usg
OK, ale raz na jakiś czas.
Współczuję tego, co Cię spotkało:(
 
Rozwiązanie
Do góry