reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile czasu dziennie oglądają wasze dzieci bajki?

kiedyś były tylko dwie bajki na dobranockę.. teraz gdy córka jest trochę starsza i zabrakło nam przedszkola trochę się to wydłużyło. oglądamy około godziny w ciągu dnia i trafiamy na własnie fajowego Parauszka. ale w związku z tym zrezygnowaliśmy z wieczorynki.
 
reklama
Szczerze, nie za bardzo podoba mi się pomysł likwidacji wieczorynki. Nie każde dziecko ma w domu telewizję satelitarną. U nas też Parauszek króluje ale i też świnka Peppa, nowy 6 sezon :)
 
A widzieliście Premierowy odcinek Sezamkowego Zakątka??? Słyszałam , że miał dziś być a my niestety nie załapaliśmy się na niego. Ciekawe co Elmo znowu wymyślił za przygody :D
 
Codziennie o 10 rano.w sumie dla nad też taka pora że często nas nie ma ale jest w dekoderze nagrywarka nie ominie nas żaden odcinek Sezamkowego Odcinka :)
 
Kurcze.... Szkoda że o takiej porze, bo ja w pracy mali w przedszkolu. Ale na pewno powtórki są albo weenendy. Muszę coś wymyśleć. Bo bajka jest świetna, edukacyjna i przyjazna.
 
Najczęściej od 1 do 2 godzin dziennie :) Mała uwielbia bajki, a najbardziej Kubusia Puchatka (tę starszą wersję, którą ja również oglądałam ;))
 
Synek ma prawie 3 latka i czas jaki spędza na bajkach to nie dlużej jak godzina:) Bardzo lubi ciekawskiego georga i świnke peppę:-)
 
moja córka bardzo rzadko a jeśli juz to dorę. wolę podsuwać jej jakies zabawki edukacyjne, dzięki którym się rozwija. jak bawimy się razem to ani mysli o bajkach chociaż wiadomo, że czasem muszę coś zrobić sama i wtedy podsuwam jej bajkę.
 
reklama
Z doświadczenia wiem,że czasem same zabawki edukacyjne nie wystarczą i chcąc nie chcąc nasze dziecko zawsze będzie w jakimś stopniu zobligowane do oglądania bajek bo ta czynność sama w sobie nie jest zła pod warunkiem że bajka coś wnosi plus nie przesadzimy z ich ilością.
 
Do góry