reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile czasu dziennie oglądają wasze dzieci bajki?

reklama
Hej, z jakiej serii bajki puszczacie? próbowaliście wykorzystywać bajki z językiem angielskim?

Świetnie, że dozujecie ilość spędzonego czasu. Też staram się tak postępować. Nic nie zastąpi osobistej interakcji :) żywego człowieka :)
 
moje dziecko oglada bajki najwyżej przez 1,5 h dziennie, i naprawdę ciagnie go do telewizora, aż muszę to ograniczac, choć też lubi jak mu czytam bajeczki z książeczek
 
Witam serdecznie wszystkie mamy,

Niedawno założyłam nowy kanał na YouTube, na którym dzieci uczą się jak prawidłowo napisać literę pisaną. Piosenki w filmikach polegają na pokazaniu dziecku prawidłowego ruchu ręki podczas pisania z prostą piosenką. U dziecka współpracuje wtedy lewa i prawa półkula mózgowa, co przyśpiesza i ułatwia zapamiętywanie kształtów. Pozwala to szybko i skutecznie nauczyć się prawidłowego zapisu litery oraz pokonać ewentualne trudności w nauce pisania. Oto link: https://www.youtube.com/watch?v=4_MqERBbib4

Mam nadzieję, że mój wpis zachęci kilka mam i spodoba się Waszym dzieciom :)

Gdy dziecko dobrze się bawi, wiedza sama wchodzi do głowy :)

Pozdrawiam serdecznie
Literolandia.TV
 
Szczerze mówiąc to nie liczyłam,ale tak z reguły nie przekraczamy czasu 2 godzin dziennie,w zimę może więcej i wiele bajek oglądamy wspólnie,ale latem mimo wszystko staram się jednak to ograniczać i czas spędzać na dworze,aktywnie:)
 
No to też zależy od pory roku. W lato zawsze można wyjsc na dwór, znalezć jakas aktywnosc z daleka od telewizora, a w zime o to trudniej bo zimno :)
 
reklama
puszczanie dzieciom bajek to tragedia i droga na skróty, ale nie ma co sie dziwic teraz to norma. Moim zdaniem wszystki spoko ale w odpowiednich dawkach. A te bajki o których wspomina pani nade mną, to gdzie?
 
reklama
Do góry