reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile czekać? Kiedy odpuścić? Ciążą obumarła.

Myślę, że obie zrobiłyśmy ten sam błąd i napisałyśmy na forum zamiast cierpliwie czekać i zobaczyć co powie lekarz, rozumiem Cię szukasz słów otuchy, ziarnka nadzieji. Są różne przypadki i co kobieta, co ciąża to inaczej. Ja mam dalej nadzieję i Ty ją też miej! Zobaczymy co będzie, tak czy siak nawet jeżeli skończy się źle to i tak te pare tygodni sprawiło mi wiele szczęścia i myślę, że Tobie też. Mam nadzieję, że będzie dobrze, a jeżeli nie to mam nadzieję, że więcej razy nam nie będzie dane tego przeżyć i z następna ciążą będzie wszystko okej. Trzymam mocno kciuki i przesyłam dużo ciepła imienniczko 🤗
Dziękuje za miłe słowa!
Stram się o tym jak najmniej myśleć i być dobrej nadzieji ze w środę usłyszę tylko dobre słowa od lekarza i będzie wszystko dobrze 🥰
Dziękuje ci bardzo! Ja tobie również życzę wyszarpnięcia dobrego i najlepszego ❤️
 
reklama
Myślę, że obie zrobiłyśmy ten sam błąd i napisałyśmy na forum zamiast cierpliwie czekać i zobaczyć co powie lekarz, rozumiem Cię szukasz słów otuchy, ziarnka nadzieji. Są różne przypadki i co kobieta, co ciąża to inaczej. Ja mam dalej nadzieję i Ty ją też miej! Zobaczymy co będzie, tak czy siak nawet jeżeli skończy się źle to i tak te pare tygodni sprawiło mi wiele szczęścia i myślę, że Tobie też. Mam nadzieję, że będzie dobrze, a jeżeli nie to mam nadzieję, że więcej razy nam nie będzie dane tego przeżyć i z następna ciążą będzie wszystko okej. Trzymam mocno kciuki i przesyłam dużo ciepła imienniczko 🤗
Rozumiem nadzieję i oczywiście warto ją mieć, natomiast odpisały Wam doświadczone babki, które swoje przeszły (mając za sobą nawet kilka poronień), więc nie będą pisać, że to na pewno dobrze się skończy.

Dziewczyny czasem mają wiedzę na poziomie lekarzy- część z nich śledzi artykuły naukowe.

Twoje wyniki i badania pozwalają stwierdzić, że niestety ciąża nie rozwija się prawidłowo, a wierz mi, że zanim lekarze zdecydują się na dalsze kroki, sprawdzą na 100%, czy zabieg jest konieczny.
Utrzymywanie obumarłej ciąży także nie jest bezpieczne i obojętne dla organizmu.

Daj znać koniecznie, jak potoczy się Twoja historia.
 
Do góry