reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dni po owulacji pozytywny test ciążowy?

MonikaMamaAdy

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Grudzień 2022
Postów
27
Dziewczyny ile dni po owulacji miałyście pozytywny test ciążowy? Ja jestem dziś 11 dzień po owulacji i negatywny. Dodam że robię testy od kilku dni i na każdym jest widoczny cień cienia. Czy to możliwe aby cień wychodził przez kilka dni? Używam testów facelle z rosmana. Czy jest jeszcze szansa u mnie na pozytywny test? Okres ma przyjść w sobotę 11.03. :(
 
reklama
Dziewczyny ile dni po owulacji miałyście pozytywny test ciążowy? Ja jestem dziś 11 dzień po owulacji i negatywny. Dodam że robię testy od kilku dni i na każdym jest widoczny cień cienia. Czy to możliwe aby cień wychodził przez kilka dni? Używam testów facelle z rosmana. Czy jest jeszcze szansa u mnie na pozytywny test? Okres ma przyjść w sobotę 11.03. :(
Facelle lubią kłamać. Ja bym zrobiła inny bardzo czuły :)
 
Nie mówię, ze to niemożliwe, ale skoro dzisiaj 11 dpo, ale ty już od kilku dni masz kreski, to mogą być fałszywe, bo wątpię, aby tak szybko wyszła beta.

Najszybciej zagnieżdżenie to 6dni + 2 dni na wytworzenie bety, to daje minimum 8 dni.

Poszukaj jakiegoś lab, co działą w soboty?
 
Nie mówię, ze to niemożliwe, ale skoro dzisiaj 11 dpo, ale ty już od kilku dni masz kreski, to mogą być fałszywe, bo wątpię, aby tak szybko wyszła beta.

Najszybciej zagnieżdżenie to 6dni + 2 dni na wytworzenie bety, to daje minimum 8 dni.

Poszukaj jakiegoś lab, co działą w soboty?
coś w tym jest, bo u mnie beta pozytywna była 8dp. 😉 szybko wyłapałam, bo w 7dp był wynik 4.85., a 10dp 28 coś ;p
 
reklama
Cześć:) u mnie podobnie, przy pierwszej ciąży (straconej) test wyszedł 4dni po spodziewanej @ (17dpo), teraz 14dpo i test negatywny, okresu brak i tak chodzę i się zastanawiam czy już tylko czekać czy jednak jest nadzieja 😅 jak to u Was było? Kredka pokazała się później?
 
Do góry