reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dni przed okresem zrobiłyście test ciążowy?

Dokładnie. Racja. Ale podchodziłam do tego na spokojnie. Dopóki nie dowiedziałam się że siostra z którą mieszkam i która ma już jedno dziecko, że jest znowu w ciąży.... A oni raczej życia nie planują. Eh... To jest takie nie fair. Przepraszam za żal post. Heh ale raczej udaje że mnie nic nie rusza. Dopóki sama nie jestem...
Nic się nie stało, każda z nas potrzebuje się wyżalić i to najlepiej nieznanej osobie :-)
 
reklama
Nic się nie stało, każda z nas potrzebuje się wyżalić i to najlepiej nieznanej osobie :-)

Doskonale rozumiem. Od tego domyślania się, doszukiwania i czekania można oszaleć 😱 u mnie jeszcze 6dni do @..
Oj można. Jak sobie radzicie z czekaniem do @ albo żeby nie popadać w paranoje jak coś innego się dzieje niż zwykle z w Waszym organizmem?
 
Dziewczyny Dziewczyny 😁 5 dni przed @
Mój bledziuszek. Wyszedł już po minucie.
IMG_20210424_080156.jpg
 
reklama
Do góry