reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dni przed okresem zrobiłyście test ciążowy?

Hej, mi wyszedl pozytywny tydzien przed :)
Tydzien po spodziewanej owulacji mialam plamienie i jakos czulam, ze to implantacja, trwalo 3 dni. Po zakonczeniu plamienia zrobiłam ten bardziej czuły test i wyszedl pozytywny. Cienka, ale widoczna druga kreska :)
 
reklama
Hej, mi wyszedl pozytywny tydzien przed :)
Tydzien po spodziewanej owulacji mialam plamienie i jakos czulam, ze to implantacja, trwalo 3 dni. Po zakonczeniu plamienia zrobiłam ten bardziej czuły test i wyszedl pozytywny. Cienka, ale widoczna druga kreska :)
Hej, ja zrobiłam wczoraj robiłam i negatyw. Na środę mam @ więc jakby coś miało być to pewnie już wszedłby pozytyw. Dzisiaj rano tak mnie bolał jajnik że szok więc pewnie na okres. A Tobie gratuluje ☺️
 
9dpo robiłam test rano i była jaśniutka kreseczka, wieczorem już bardziej wyraźna
 

Załączniki

  • CC854723-CAD2-41E8-9D14-B3D9385E38B1.jpeg
    CC854723-CAD2-41E8-9D14-B3D9385E38B1.jpeg
    816 KB · Wyświetleń: 1 028
  • 64F9CB1E-32BF-42BE-999E-14399EDBF499.jpeg
    64F9CB1E-32BF-42BE-999E-14399EDBF499.jpeg
    970,3 KB · Wyświetleń: 1 025
Do góry