reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dzieci chcemy mieć w życiu?

Ja chcialbym miec trojeczke :tak: Pierwsza dwojka w odstepie ok. 3-letnim, a trzeci dzidzius jak te bede juz odchowane :-) Narazie mam 1 coreczke. Zobaczymy co wyjdzie z moich planow ;-)
 
reklama
A ja chciałabym mieć dwójkę,choć przeraża mnie perspektywa kolejnej ciąży gdyż pierwsza od samego początku do końca była zagrożona więc się trochę zastanawiamy.Na pewno musimy odczekać ze 2 -3 latka aż Karola będzie większa (tydzień temu skończyła roczek) bo nie wyobrażam sobie że musiałabym leżeć i nie móc nic przy niej robić.Myślę że rodzeństwo to fajna sprawa choć ja jestem jedynaczką, mąż ma 8 lat starszą siostrę z którą nigdy nie miał zbytnio kontaktu, jednak to kwestia wychowania przez rodziców albo różnica wiekowa zbyt duża.Tak czy inaczej raczej będziemy się starać,najlepiej drugą dziewczynkę:-)
 
A ja chciałabym mieć dwójkę,choć przeraża mnie perspektywa kolejnej ciąży gdyż pierwsza od samego początku do końca była zagrożona więc się trochę zastanawiamy.Na pewno musimy odczekać ze 2 -3 latka aż Karola będzie większa (tydzień temu skończyła roczek) bo nie wyobrażam sobie że musiałabym leżeć i nie móc nic przy niej robić.Myślę że rodzeństwo to fajna sprawa choć ja jestem jedynaczką, mąż ma 8 lat starszą siostrę z którą nigdy nie miał zbytnio kontaktu, jednak to kwestia wychowania przez rodziców albo różnica wiekowa zbyt duża.Tak czy inaczej raczej będziemy się starać,najlepiej drugą dziewczynkę:-)
Nella, zapraszamy na "Sierpniowki 2006", bo skoro Twoja coreczka skonczyla tydzien temu roczek to jestes jedna z nas :tak::-)
 
My mamy jedną córeczkę. chciałabym jeszcze jedno dziecko, może chłopca ale jak by była dziewczynka też by było dobrze. Mąż jednak jest innego zdania. mógłby mieć jeszcze jedno dziecko ale chłopca. powiedział że jak by była możliwość zrobić chłopca to od razu może robić.he he.
 
mi sie marzy trójka dzieci... pierwsze urodzi sie za miesiac i to bedzie chłopiec, potem chciałabym dziewczynkę gdzies za 2,5 roku a potem to juz obojętnie co :rofl2::rofl2:
 
Witam

Jak byłam mała to chciałam mieć 4 dzieci (chłopca 2 lata później dziewczynkę i 2 lata później chłopca i po kolejnych 2 latach dziewczynkę). A dlaczego aż tyle ponieważ miałam sama dwie siostry i brata przyrodniego (choć z nim miałam mały kontakt) więc jakby tylko 2 siostry i jak rodzice coś kupowali np. czekoladę (dzieciństwo miałam w czasach, że problem był z kupnem niektórych rzeczy) to musieli dzielić to na nas trzy a każdy wie, że to jest bardzo trudne dlatego chciałam mieć czwórkę aby wszystko dało się łatwo podzielić. :-DJak dorosłam to zrozumiałam ze czwórka to za dużo i chciałam mieć dwójkę. Dwa i pół roku temu urodziłam wspaniałego synka.;-) I minął czas dwóch lat i zaczęłam mężowi delikatnie mówić, że czas najwyższy na drugie dziecko a on stwierdził, że nie chce mieć drugiego. :shocked2:Jestem załamana ja nie wyobrażam sobie, że mogę mieć tylko jedno. Mąż był jedynakiem więc nie wie co to jest mieć rodzeństwo ale wcześniej chciał a teraz już nie.
 
A ja chciałabym mieć .... wszystkie moje dzieci:-)
Teraz mam dwojke i trzecie w drodze. JAk patrzę na inne rodziny to jakoś tak bardziej pasują mi te parzyste:sorry2:
Ale co będzie...? Życie wyrabia we mnie coraz większa pokorę. Jestem pewna, że czego jak czego ale ilości dzieci i ich płci to nie możemy sobie zaplanowac zupełnie, a jedynie z pokora przyjąc te słoneczka które otrzymamy:happy2:
 
My z mężem obecnie mamy jedną córeczkę i tu zaczyna się konflikt, ja wolałabym zaprzestać na dwójce - raz że chciałabym wreszcie rozpocząc jakieś normalne życie prywatne i zawodowe, a dwa, że w dzisiejszych czasach mało kogo stać na więcej dzieci, a ja nie chciałabym żeby któremuś czegoś zabrakło - mój mąż natomiast zapowiedział mi trójkę :))), twierdzi, ze jak zapracuje na dwoje to i na troje
Noo, zobaczymy jak to wyjdzie - jak zawsze zadecyduje natura :))):-)
 
Ja mam dwoch chlopcow i wolalabym na tym pozostac, ale jak przyniesie los nastepne dziecko, to przyjme.:-) Od poczatku wraz z mezem chcielismy dwoje dzieci.
 
reklama
A ja pochodze z duzej rodzinki..moje mama z piatki dzieci tata z czwórki..jak widze moja rodzinke to mi sie ciepło na serduchu robi.....wszycy sie kochaja i są wspaniali....je mam tylko siostre, ale sama bym chciała nawet pięcioro dzieci..jek na razie jest tylko Michalina, ale juz niebawem zacziemy sie starać o następne:tak:....i cos czuję że na dwójce nie staniemy hehehehehe, szczególnie że u mnie w rodzinie co drugie pokolenie po linin zeńskiej sa bliźniaki dw€jajowe i powiem wam szczerze że dokładanie kogłabym zaplanowac takie bliżniaki, bo co 3-4 mc mam owulacje z obu jajników..czuje to dokładnie, bo boli z obu stron przez 2 dni...może zaplanujemy bliźniaki heheheheh:-D
 
Do góry