reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile dzieci chcemy mieć w życiu?

Inja

Mama Madzi i Nulci
Dołączył(a)
12 Luty 2007
Postów
1 015
Miasto
Wrocław
Witam
a może porozmawiamy o tym ile dzieci mamy obecnie a ile chciałybyśmy mieć w życiu (no oczywiście zakładając, że da się to zaplanować) i dlaczego tyle

My mamy narazie jedna córeczkę ale chcielibyśmy mieć trójkę dzieci. Ja mam jednego brata, mąż ma jedną siostrę i według nas to za mało. Fajnie byłoby mieć nieco większą rodzinę. Podejrzewam, że nie będzie łatwo i organizacyjnie i pewnie finansowo ale myśląc perspektywicznie według nas warto.
Jak jest u was?
Pozdrawiam i zachęcam do podjęcia wątku
Inja mama Madzi
 
reklama
My mamy córeczkę Marysię (2 latka) i raczej na tym poprzestaniemy. Ja mam 3 rodzeństwa mąż 2 wiemy jakie to wydatki. A poza tym chcę pracować. Przy większej liczbie dzieci to byłoby utrudnione
Annika
 
Cześć })i({
My mamy narazie jedną córeczkę. Chcielibyśmy mieć dwójkę, ale ciągle się zastanawiamy. Ja nie pracuję i siedzę z małą w domciu. Musielibyśmy już podjąć decyzję bo nie chciałabym aby różnica wieku była duża i wydaje mi się że to odpowiedni moment. Mąż oczywiście chciałby synka :)
Ja sądzę że cztery osoby to już fajna rodzinka. Weronika uwielbia dzieci (jak widzi dzieci to je od razu całuje) więc chyba musimy się postarać o rodzeństwo dla niej :)
Ja mam dwóch braci ale zawsze miłam z nimi słaby kontakt. Oni zawsze razem a ja i tak byłam sama.

 
A my właśnie sprawiliśmy Julce rodzeństwo, urodzi sie w sierpniu. Jakoś nie wyobrażam sobie jedynaka. Sama mam dwójkę rodzeństwa i wiem co to znaczy.
 
To gratuluję brzuszka i odwagi. Ja też uważam że powinno być min dwoje dzieci w rodzinie ale nadal się obawiam czy będzie nas stać na dwoje. Ja miałam dwóch braci i mama sama nas wychowywała więc nigdy nic nie mieliśmy bo nie było kasy. Nie chodzi mi tylko o zabawki ale również o to że np. musiałam zrezygnować z tańca towarzyskiego, który kochałam, bo było za drogo. No i jak wyżej pisałam nigdy nie miałam kontaktu z braćmi, nawet teraz.
I nie wiem czy drugi raz przeszłabym przez to wszystko. Ja miałam trochę przykrych doświadczeń podczas porodu i później. Miałam cesarkę i do tego straszną depresję poporodową i mała wciąż płakała. Moja mama daleko, mąż dopiero dostał pracę więc nie było mowy o urlopie. Ale to wszystko przez brak doświadczenia. Ale tak sobie myślę że za drugim razem mogłoby już być pięknie bo już trochę wiem. No i Weronika bardzo by się cieszyła gdyby był maluszek w domciu :)
 
Hej! Ja mam dwie dziewczynki i wystarczy:). Mam mała różnice wieku i jak na razie nie jest lekko, chociaż dziewczyny zaczynają mieć ze sobą kontakt. Myslę, że jeszcze pół roku i bedzie całkiem OK. Tez chciałabym isc w końcu do pracy, ale kiedy to nastąpi to nie wiem.
 
Witajcie:-)

Ja na razie mam jedną córeczkę i chyba niestety poprzestane na jednym dziecku. Brak kaski i słaba psychika się kłania.

No ale jeszcze nigdy nic nie wiadomo - stare przysłowie - NIGDY NIE MÓW NIGDY

Pozdrawiam Edzia211:-D
 
witam,
my narazie mamy tylko jedną córeczkę ale planujemy jeszcze jedną dzidzie. Najlepiej chłopczyka :cool2: :-D No ale to się okaże ;-)
pozdrawiamy
 
reklama
Ja mam synka, nie chciałabym poprzestać na jednym dziecku. Marzy mi się jeszcze jedna dzidzia. Co z tego wyniknie zobaczymy!
 
Do góry