reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile dzieci?

ile dzieci planujszesz mieć w przyszłości?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
Chcielibyśmy (ale co z tego wynikne?) mieć 2 dzieci. Najlepiej chłopca i dziewczynkę (obojętnie w jakiej kolejności).
Ale to tylko sfera marzeń - zobaczymy co przyniosą kolejne dni, miesiące, lata. Na razie wiem, że będę najszczęśliwsza kiedy nasze PIERWSZE dziecko przyjdzie na świat!Już się nie mogę doczekać kiedy je poczuję, zobaczę...
 
Ja zaglosowalam na 2 dzieciaczkow-marze o chlopcu i dziewczynce(zeby w przyszlosci mamie pomgala przy garach :laugh:,latala na zakupy....),2 jest moim marzeniem,choc w kazdych wrozbach zawsze wychodzi 3 ;acha najlepiej z odstepem 2-3 latD,jedynaka nie chce z tego wzgledu ze pewnie jest im smutno bez rodzenstwa......ale rozumie te mamy ktore chca tylko 1-ciezkie czasy
 
ja zagłosowałam za trójeczką. Zawsze marzyłam też o tym, żeby kiedyś móc zaadoptować jakieś dzieciątko. Nie wiem na ile moje marzenia spełnią się i czy wogóle będziemy w stanie zdobyć się na taki krok... Tak jak Wy nie moge doczekać się już kiedy zobaczę naszego małego Pasztecika i wiem, że moje bycie mamą to najlepsza rzeczywistość, jaka mogła mnie spotkać.
 
Ja chciałabym mieć dwójkę, najchętniej parkę :) W każdym razie nie chcę poprzestać na jednym, bo będzie mu smutno ;)
 
Ja na pewno chcę dwojkę, a jak warunki pozwolą to moim marzeniem jest trójeczka. Jeżeli chodzi o drugie dziecko, to tak myślę za 4-5 lat, bo najpierw musimy się dorobić domu, bo niewyobrażam sobie dużej rodziny w bloku ( tym bardziej że mamy 2 pokoje z kuchnią).
 
a ja nie planowałam wogóle posiadania potomstwa...i nadal nie wiem jakim cudem ono znalazło się w moim brzuchu :D
 
reklama
Do góry