reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile dzieci?

ile dzieci planujszesz mieć w przyszłości?


  • Wszystkich głosujących
    34
reklama
a moj wie tylko o jednym ;D
ano ja jedynaczka nuie chce
jak go nie przekonam to sa metody zeby jednak fasolka byla ;)
 
ja tez bym chcialam dwojke. rowniez parke- chlopca i dziewczynke. ale kiedy sie zdecydujemy?? za kilka lat pewnie, niech bartek podrosnie, bedzie jzu duzo rozumial- wtedy bedzie czas by zajac sie noworodkiem. bo jak narazie to Bartek jest tak absorbujacy ze na bank nie dala bym rady miec drugiego dziecka w ciagu najblizszych dwoch- trzech lat :D
 
ja tez chce miec dwojke -parke. nawet moj maz juz mnie namawia na drugiego bobasa ale ja chce zaczekac jeszcze przynajmniej ze dwa latka :)).
 
Docelowo chciałabym dwójkę (marzy mi się siostrzyczka dla Jasia), ale na razie na parę lat pasuję :) Zresztą mój ślubny na razie nie chce słyszeć o drugim dziecku. Mówi, że Jaś go w pełni satysfakcjonuje ;D
 
Chyba juz mi strach mina po porodzie i wcisnelam 2 az sama nie wierze ale chyba tak chciala bym miec jeszcze dziewczynke pozdrawiam
 
reklama
ja chcialabym miec jeszcze chlopca ale to za jakies 4-5lat jak Wiki bedzie starsza i moze bedzie chodzila do przedszkola wiec mialabym czas zeby zajac sie drugim maluszkiem.ale zaraz po porodzie mowilam ze juz nigdy wiecej,ze 1 mi wystarczy.ale smieszne jest to ze czasem to jzu bym chciala byc w ciazy,jak patrze na brzuchate dziewczyny to im zazdroszcze:))
 
Do góry