reklama

ile jedza wasze dzieci

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez fircus27, 8 Styczeń 2010.

1. fircus27

fircus27 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    karmie butelka moja 1,5 miesieczna corcie ile jedza wasze dzieci bo moja 130 co 4 godziny w nocy ma dluzsza przerwe

2. Pauluśka

Pauluśka Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moj synus ma 2 miesiace i zjada 150 co 3 godziny,czasami co 4 ale to jak mocno zasnie :) wczoraj wieczorem zjadl 190 i wytrzymal 4 godziny takze chyba jest glodomorkiem :)))

3. reklama
  4. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jula ma niecałe 6mcy i je co 3-3,5h w dzien po 120mleka pluz zupka , owoce lub soczek. Wieczorek zjada 180 mleka o 20, potem 24 - 130 i spi do rana.

5. donia1987

donia1987 Mama Piotrusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj synus (4 miechy)od kilku dni wcina juz 180 ml mleka do tego jakis obiadek, deser narazie niewielkie ilosci bo dopiero zaczelam rozszerzac mu diete.Bardzo posmakowala mu mloda marchewka z ziemniaczkiem natomiast ziemniak ze szpinakiem juz nie bardzo plul tym ajk nie wiem co hehe. Ma juz chlopak gust kulinarny :cool2:

6. Pauluś89

Pauluś89 Grudzień 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój synek ma 4 tygodnie i zjada 120 co 3 godziny a nieraz nawet 150

7. nora1980

nora1980 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak mój synek miał trzy miesiące to zjadał około 180 ( sam nie wiem gdzie mu się to mieściło). Moja znajoma , której córeczka skończyła 6 miesięcy od niedawna kupuje w dodomku.pl i twierdzi,ze dopiero po rachunku uświadamia sobie ile je je dziecko:)

8. justyska3

justyska3 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam mój syn ma 6 miesięcy robię mu już 180 ml czyli je 4 razy mleczko plus zupke obiadek w słoiczku czasem nawet małego danonka. Przed spaniem zje butle mleka i śpi do rana.:-)

9. marczelitto85

marczelitto85 wurcel purcel

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wow!moja nie zjadła nigdy 150ml mleka.do tej pory je 90:confused:no ale teraz doszły inne posiłki.od urodzenia tak miała.to 60 to 90 i tak już zostało,jedynie co kasze na dobranoc to jak miała 8m.to już pochłaniała 220

10. reklama
  11. grudnióweczka

grudnióweczka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja Jagodzianka ma tyle samo i je tyle samo :-D Uff, a już myślałam, że tylko ona tyle je :-)

12. kakakarolina

kakakarolina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    heh a nasz niejadek zjada 100-120 co 4 godziny. zajmuje mu to prawie pół:-). Ostatnio wieczorem zdarza mu się wypić 140-150 więc z mężem świętowaliśmy:-). Ale bywa też że w dzień zjada 30-60 co 4 godziny.

Poleć forum