reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile jedza wasze dzieci

reklama
moj synus ma 2 miesiace i zjada 150 co 3 godziny,czasami co 4 ale to jak mocno zasnie :) wczoraj wieczorem zjadl 190 i wytrzymal 4 godziny takze chyba jest glodomorkiem :)))
 
Moj synus (4 miechy)od kilku dni wcina juz 180 ml mleka do tego jakis obiadek, deser narazie niewielkie ilosci bo dopiero zaczelam rozszerzac mu diete.Bardzo posmakowala mu mloda marchewka z ziemniaczkiem natomiast ziemniak ze szpinakiem juz nie bardzo plul tym ajk nie wiem co hehe. Ma juz chlopak gust kulinarny :cool2:
 
Jak mój synek miał trzy miesiące to zjadał około 180 ( sam nie wiem gdzie mu się to mieściło). Moja znajoma , której córeczka skończyła 6 miesięcy od niedawna kupuje w dodomku.pl i twierdzi,ze dopiero po rachunku uświadamia sobie ile je je dziecko:)
 
Witam mój syn ma 6 miesięcy robię mu już 180 ml czyli je 4 razy mleczko plus zupke obiadek w słoiczku czasem nawet małego danonka. Przed spaniem zje butle mleka i śpi do rana.:-)
 
wow!moja nie zjadła nigdy 150ml mleka.do tej pory je 90:confused:no ale teraz doszły inne posiłki.od urodzenia tak miała.to 60 to 90 i tak już zostało,jedynie co kasze na dobranoc to jak miała 8m.to już pochłaniała 220
 
reklama
heh a nasz niejadek zjada 100-120 co 4 godziny. zajmuje mu to prawie pół:-). Ostatnio wieczorem zdarza mu się wypić 140-150 więc z mężem świętowaliśmy:-). Ale bywa też że w dzień zjada 30-60 co 4 godziny.
 
Do góry