reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile kilo Ci przybyło?

Hunianka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
19 Maj 2012
Postów
71
Miasto
Mazowsze
Dziewczyny, może pytanie głupie, ale mi się bardzo podoba.
Co Wy na to? Zdradźcie, jak tyjecie, może też wyliczymy średnią :-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
No no no :-D to ciekawe a więc u mnie :
W pierwszej ciąży startowałam z waga 46 zakończyłam 72więc jak łatwo obliczyć 26 kg :-D
Teraz startowałam z waga 51.9 na ostatniej wizycie w 29 tygodniu 61.4 ważąc sie tydzień temu nie przybyło ani grama znaczymy 15 ;-)
 
Startowałam z wagą wyjściową ok. 60 kg, potem schudłam do 59, nawet raz 58, teraz jest 65 więc liczę tak na razie +5kg 32tc, o kg mniej niż z moim pierwszym synem, żrę po nocach, nie jem jedynie słodkiego bo w ogóle smaka nie mam, no może czasem..........
 
Bardzo fajny wątek:-)

U mnie 5kg na plusie, a brzuch ogromny:szok: W pierwszej ciąży przytyłam 30kg,w drugiej 8kg, a w tej idę na rekord;-) Może uda mi się zamknąć w 7kg....ehhh....pobożne życzenie:-)
 
wątek super :-) może za kilka lat czytając ten wpis uśmiechnę się pod noskiem ale póki co 16 kg na plusie.. startowałam z wagą 67 kg .. i toczę się jak kulka :-D magda z uk pocieszyłaś mnie że może w drugiej ciąży tyle nie przytyję :-) trochę podniosę naszą średnią :-D
 
Ja na początku ciąży dużo schudłam dosyć- bez żadnych wyrzeczeń :D teraz jeszcze w ogóle na plusie nie jestem ;) według zapisków lekarzy wróciło mi 4 kg, w praktyce góra trzy(wizyty popołudniowe na czczo przecież być nie mogą;) i mam jeszcze mały zapas do wagi wyjściowej, na której najchętniej bym zakończyła, ewentualnie dwa kilo mogę przekroczyć :p Dalej jem wszystko na co mam ochotę ;) Czyli w skrócie mniej więcej waga dziecka i wód do przodu ;)
 
reklama
Ja przed ciaza wazylam 58.5kg a waga z wczoraj to 66.6kg takze na plusie troszke ponad 8 kg. W pierwszej ciazy przytylam 12 kg, takze mam nadzieje ze i w tej mniej wiecej tyle przytyje.. tylko ze waga wyjsciowa w pierwszej ciazy byla 53 kg.
 
Do góry