reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile kosztuje publiczne przedszkole

Uważam, że warto dać dziecku dobry start w postaci przedszkola z naprawdę dobrą kadrą i programem zajęć. dlatego ja nie liczę na państwowe przedszkola, mój syn chodzi do prywatnego na Marinie Mokotów - nazywa się Tequesta. Płacę około 1200zł za miesiąc, Krzyś ma zajęcia z angielskiego, rytmiki

Zajęcia z angielskiego i rytmiki to nic ponad normę. A cena w stolicy zawsze będzie dużo wyższa. Dla porównania przedszkole dwujęzyczne w Toruniu z zajęciami z rytmiki, tańcem koszt 700 zł.
 
reklama
marketta współczuję tyle kasy za przedszkole, ja zarabiam niewiele więcej :szok: płacimy 360-370, Julka w standardzie ma zajęcia z rytmiki i angielski, może też chodzić na coś jakiego jak etyka. Kadra również jest dobra, dziecko szczęśliwe, ja też :-)
 
To chyba są sumy przeszkoli prywatnych chyba zły temat
Mój synek chodzi do niepublicznego i płacimy 350zł miesięcznie + dwa razy do roku tzn wyprawkę po 110zł,oczywiście dochodzi raz do roku ubezpieczenie (wrzesień),książeczki na cały rok 52zł(wrzesień) i dodatkowe np 5zł za teatrzyk raz w msc.
moim zdaniem nie jest drogo ale w publicznym raczej taniej wychodzi nie dużo ale zawsze taniej.
Ja nie płacę za angielski (mój synek ma także niemiecki i włoski ale skupiają się póki co na angielskim) rytmikę.
 
Do góry