reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile krwawiłyście po porodzie ?

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Jsstem 2,5 tygodnia po porodzie, nadal krwawie choć już bardzo malutko ale jednak. Podpaski mnie już męczą niesamowicie może przez to że od zawsze używałam tamponów w podpasce czuje się jak w pampersie a jak wiadomo tamponów używać podczas połogu nie wolno. Jak dlugo to moze jeszcze trwać ? Ile wt krwawiłyscie podczas połogu? Dodam ze karmię piersią a to podobno przyspiesza cały proces oczyszczania się macicy.
 
reklama
Ja krwawiłam CAŁY połóg i od razu po połogu dostałam okresu, masakra.
Miałam robione nawet usg czy nie zostały żadne resztki łożyska.
 
Dodam jeszcze, że również karmiłam piersią i podobnie krwawilam po cc jak i po porodzie sn z tą różnicą, że po cc bardziej plamilam niż krwawilam. Fakt, współczuję. Coś za coś[emoji38] miałyśmy choc trochę przerwy od podpasek teraz trzeba niestety wycierpiec[emoji4]Powodzenia. Czas szybko zleci i nim się obejrzysz będzie po połogu.
 
reklama
Do góry