reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat jesteśmy w związku?

reklama
My jesteśmy razem od 24 maja 2003 roku,a po ślubie jesteśmy 82 dni Mamy 3 tygodniową córeczkę :-)
 
Top to chyba my pobijemy rekord..:sorry2: Razem jako para- 14 lat, mieszkamy razem od 10 a jako małżeństwo 5 lat.. nasz synek ma 2 lata :-p
 
ja mojego mezusia poznalam prawie 5 lat temu 18 kwietnia 2004:) od 28.10. 2006
niedlugo rocznica:):):) 5 latek echhh
 
Widzę że wiele staozwych mam tu jest:-)
u mnie w grudniu będzie 10 lat po słubie,a w tej chwili jestesmy ciu ponad 10lat razem;)
Mamy prawie 9letnia Paulinke i 16miesieczna Weronikę;)
 
reklama
W lipcu będzie 4 rocznica ślubu, w sierpniu 11 rocznica bycia razem. No a znamy się od przedszkola. Już wtedy mąż przedstawiał mnie swoim rodzicom jak narzeczoną. I kto by wtedy uwierzył że na prawdę zostaniemy małżeństwem, szczęśliwym małżeństwem. A szczęśliwymi rodzicami jesteśmy prawie od roku. Jeszcze 12 dni i pierwsze urodzinki Paulinki.
 
Do góry