reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat jesteśmy w związku?

Witam Cie elżbietko79 lutóweczko 08` :-D jakie to forum małe :-p
My z kolei małżeństwem jesteśmy od 2005r. czyli w kwietniu będzie 4 lata. Razem natomiast w ziązku jesteśmy od 1999r. czyli w gruniu będzie 10 lat zleciało tak szybko...A przez czas trwania małżeństwa największym szczęściem jakim nas los obdarował jest Oliwierek 3 latka i Amadeuszek 1 rok.
 
reklama
;-) no ja też mam już malutki staż;-)) od ponad 10 latek jesteśmy razem,jesienią minie nam 8 latek od ślubu!!mamy 6 -letniego synka i 3-letnia córcię :-)
 
czesc dziewczyny.po slubie jestesmy już 6 lat a w sumie razem to już 12 rok .naprawde jak ten czas szybko leci.jeszcze nie dawno sie szło do szkoły z plecakiem a teraz....nasze dzieci sie do tego szykują.pozdrawiam papa
 
Witam
My jesteśmy razem od 2001 roku dokładnie od maja wiec jestesmy razem 8 lat a w związku małżeńskim jestesmy 4 lata :)
 

Załączniki

  • 175d053f6f.jpeg
    175d053f6f.jpeg
    10,5 KB · Wyświetleń: 50
Witam :)

My jestesmy razem od 1993 roku czyli w czerwcu stuknie nam 16 latek , a po slubie 3,5 roku :-) i mam nadzieje ze razem sie również zestarzejemy ;-)
 
Po ślubie jesteśmy 5,5 roku ale znaliśmy się już dużo wcześniej najpierw jako zwykli znajomi a dopiero rok przed ślubem zostaliśmy parą.:-):-)
 
O rany, jak zobaczylam ten temat, to stwierdzilam ze napisze:-D
Z moja polowka jestem juz 7 lat i... 4 miesiace. Ale ten czas leci :-):-):-)
 
reklama
Do góry