reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
jak skonczyłam 18lat to mój synek miał pól roczku a potem jeszcze córka jak miałam 27l a ostatniego synka jak skończyłam 29 i na tym kończę ;-)
 
Kiedy urodził się Gracjanek miałam 23 lata.
Dodac tylko, że była to planowana i przemyślana ciąża, chciałam urodzić wcześnie dziecko, tak, żeby szło do przedszkola kiedy ja bede akurat konczyc studia. Drugie? Owszem, nawet i trzecie, ale dopiero za jakies trzy latka, jak mały sie usamodzielni i my w koncu wybudujemy swoj wymarzony domek! Chyba, że po drodze się trafi!
 
Urodzilam Blaneczke w wieku 18 lat.
Zaszlam w ciaze(17l.-urodzilam sie w kwietniu) w padzierniku 2006zaszlam , a urodzilam w lipcu 2007, i nie zaluje zadnej decyzji , wiedzialm co robie i jakie sa tego konsekwencje , zreszta to moze kogos zdziwic ale z mezem planowalismy dzidzie - starania trwaly az 5 miesiacy :-p. Dzis mam cudowna ksiezniczke ktora daje nam usmiech kazdego dnia :tak::tak::tak:Dumni z Nas rodzice :-)i swietnie sobie dajemy rade :tak:bez pomocy zadnych rodzicow :tak:
 
Ja pierwsze dziecko urodzilam miesiac po moich 30-tych urodzinka;-) Jak to mowia lepiej pozno niz wcale, chociaz ja uwazam ze wlasnie wtedy byla odpowiednia pora,,:-), zas drugie dziecko przed 32- urodzina, i na tym koniec;-):-)
 
reklama
Do góry