reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

reklama
ja urodziłam w wieku 30 lat.Miałam cesarkę 2 tyg. po terminie z powodu zielonych wód.Moja rada, nie pozwólcie, żeby lekarze tak zwlekali z wywoływaniem porodu.:no:Wynikiem tych zielonych wód był gronkowiec złocisty u synka.Teraz Pawełek ma 2 latka i 5 miesięcy i jest bardzo energicznym, zdrowym dzieckiem!:-)
 
Ostatnia edycja:
Evulek, to widzę, że u Ciebie też spora przerwa ;-)Ja też pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 20 lat :tak: drugie - jak miałam 21 lat, a trzecie - 22 lata, także trójeczka była rok po roku. Jak byli mali to było ciężko i zaklinałam się, że nigdy więcej dzieci ;-)
A po latach, kiedy młodzież zaczęła mieć "swoje sprawy", to zmieniłam zdanie :-D
Oli urodziła się jak miałam rocznikowo 37 lat (brakowało mi do nich 2,5 miesiąca).
 
Pierwsze dziecko urodziłam jak miałam 25 lat, drugie na 28 a trzecie 32. O czwartym pomyślimy koło 40...chyba że wcześniej się trafi;-)
 
Podziwiam Was Mamusie :tak:
Ja pierwsze urodzilam majac 18 lat ;-) i juz mysle o nastepnym bo kocham dzieci , ale 4 chyba bym nie dalarady urodzic , chcialabym jak Wy co poniektore rok po roczku odchowac i miec spokuj:tak::tak:tak o 2 to minimum mysle ale jak bedzie dobrze to moze 3:-D:-D
 
reklama
Witam mamusie.
Ja pierwsze swoje dziecko urodziłam mając 22 lata,drugie gdy miałam 25,a trzecie przytrafiło mi się w wieku 38 latek.Różnica znaczna,ale idzie wytrzymać,chociaż bywa ciężko.
 
Do góry