reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miałaś lat kiedy urodziłaś pierwsze dziecko?

Cześć jestem mamą 15 miesięcznej córeczki, urodziłam ją w listopadzie 2005 roku, miałam 26 lat ;-)
 
reklama
Witam,
Urodziłam moje córeczki 27.04.2005 , niecały miesiąc przed 28 urodzinami. Miały urodzic się dwa miesiące później, ale zechciały wydostać się szybciej ;-)
 
czesc ja core urodzilam jak mialam skonczone 24 lata (julak urodzila sie w maju a ja w kwietniu konczylam 24) a toska urodzilam miesaic prawie przed 29 urodzinami
 
Witam,
moje pierwsze dziecko urodziłam gdy miałam 24 lata. Dominika ma teraz skończone 2 latka :-)

W lipcu tego roku urodzę drugą dzidzię i będę miała 27 lat :)


PS. Wikiwerka te Twoje córeczki są fajniutkie :)
 
Witam! Ja miałam skończone 26,5 kiedy urodziłam Nasze bardzo malutkie, niestety nieżywe maleństwo, 27 skończone kiedy znowu Nam się nie powidło. Kiedy miałam skończone 28 urodziłam Emilkę (ma teraz 3,5 roku) i 30 lat kiedy na świat przyszła Niuśka (ma teraz 1,5 roku) Pozdrawiam
 
Ja miałam 21 lat gdy urodziłam pierwsze dziecko: synka Jakuba (Kubusia) a teraz mam drugie córeczkę Joannę (Aśkę), ją urodziłam gdy miałam 23 lata.
 
reklama
Do góry