reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile miesięcy miały wasze dzieci kiedy przeszły kolki

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Już nie wyrabiam z tymi problemami z brzuszkiem mojego dziecka. Płacze razem z nią bo już nie mam siły chciałabym jej pomóc a nie wiem jak. Mała ma miesiąc. Karmię piersią nie wiem czy coś źle jem czy co jest nie tak. Daje codziennie biogaie ale od kilku dni dopiero i esputikon jak już się zaczyna. Macie jakieś rady? Jak sobie radzić robię masaże ciepłe pieluszki poskurczam nogi i nic nie daje. Kiedy waszym dzieciaczkom przeszły problemy z brzuszkiem?
 
reklama
Rozwiązanie
Mój syn miał kolki do 4 miesiąca ale pomagał syrop debridat na receptę i krople biogaja dopiero po tym było wszystko dobrze oczywiście wszystko przepisał pediatra ale taki z sercem
Mój syn miał kolki do 4 miesiąca ale pomagał syrop debridat na receptę i krople biogaja dopiero po tym było wszystko dobrze oczywiście wszystko przepisał pediatra ale taki z sercem
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry