reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile moge dzwigac jesli ciaza nie jest zagrozona?

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
Mam duzego synka wiadome nie zawsze zrozumie stąd moje pytanie czy np mogę mu wyciągać hulajnoge tzn podnosić ja?
 
reklama
Rozwiązanie
Mnie by nie irytowało, choroba nie choroba ale stan wyjątkowy jednak, a uprzejmość otoczenia to cenna rzecz. Odczuwam różne ograniczenia co dnia. Nie mniej też bez przesady. Jeśli czujemy się na siłach.
:)
reklama
reklama
Ja do tej pory w 6 miesiącu pracuje, robię wszystko jak dotychczas byle nie przesadzać z dźwiganiem wiadomo. Ale mnie irytuje jak niosę reklamówkę z zakupami i ktoś chce mi pomoc. To nie choroba. A siedzenie jest gorsze niż ruch. Później byłoby mi ciężko wrócić do rzeczywistości jakbym się tak zasiedziała i rozleniwiła.
 
Do góry