reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile na "+?" czyli jak przybieramy na wadze...

Moja waga wyjsciowato ok58 kilo (czasami bywalo mniej a czasami wiecej).W @ tygodniu ciazy waga pokazywala 59,5,a pozniej zeszlo na 57,5kg,a to przez to ,ze nie mialam apetytu.Gdyby mnie jeszcze wymioty meczyly pewnie byloby jeszcze mniej,ale musze sie wam pochwalic dziewczyny,ze ani razu nie wymiotowalam:tak:.Teraz juz koniec 15 tyg a waga pokazuje 61,5kg czyli ok 3 kg na +.Ale brzuszek mam duzy.:-)
 
reklama
Hej!

Moja waga wyjsciowa to 63kg w 6 tygodniu ciazy (wzrost 172). W 13,5tyg wazylam 64,5kg. Teraz przede mna badanie - za tydzien sie doweim. Mam wrazenie, ze bedzie jakies 67 kg:-(. To bedzie wtedy 17 tygodni - zamknietych....
 
w poprzedniej ciąży przybyło książkowo 12 kg
tym razem pewnie będzie więcej, na razie waga wyjściowa 56, 5 kg (164 cm) o teraz 57,5 kg, czyli w 1 2tyg. + 1 kg.
 
U mnie w 9 tygodniu waga pokazywała 53,7 kg, a teraz dawno sie nie ważyłam, ale w przyszły piątek idę do lekarza to się dowiem. Sądząc po spodniach, w które ciężko mi się zapiąć nie będzie to tak mało:szok: Jak się dowiem to na pewno napiszę. Pozdrawiam.
 
u mnie waga wyjsciowa ok.58 kg w 6tc 61,5 kg w polwie 12 tc 59,9 kg zaznaczam ze wymiotow zadnych nie mialam :-) zobaczmy jak bedzie za miesiac :-)
 
Moja waga wyjściowa to 60 kg ( przy wzroście 174 cm ) i właściwie od 3 lat nie ruszałam się z wagą w żadną stronę. Na 17 grudnia po ciężkim 1,5 mcu ważyłam 56 kg, natomiast na dzień wczorajszy nadrobiony 1 kg - czyli 57 kg. W ciuchy mieszcze się bez problemu, pasek do spodni wciąż nosze, ale brzuszek nagle, tak z dnia na dzień się ujawnił i teraz już coś po sobie zaczynam zauważać. A na wieczór też jestem jak balon, chociaż z zaparciami nie mam żadnych problemów.
 
Musze przyznac, ze waga Wam dziewczyny pieknie powolutku idzie do przodu i tak trzymac ale powolutku zebyscie sie nie czuly jak slonice bo ja tak wlasnie sie czuje :-D myslalam, ze ktos mnie pocieszy ze tez sporo wazy a tu nic, nic...;-)
Tak powaznie to nie mam z tym problemow:-)
 
renek - spiesze z pocieszeniem
waze 75 kg
waga startowa 79 ale 5 kg stracilam w 1 trymestrze
a teraz mam 1 kg do przodu
 
reklama
Renek, pocieszenie nadchodzi:-D
Ponieważ nie zdązyłam wrócić po poronieniu do swojej wagi 63 kg (głównie przez prochy) tu u mnie start zaczął się przy 67,5 i tak

wzrost 172
start 67,5
9 tydz.68,5
12 t. 70,00
15 t. 73,6

Pocieszam się tym że minęły mi mdłości i nie mam już takiej jazdy na jedzenie więc może troszkę przystopuję z tym przybieraniem. Oby bo gin już na mnie krzyczy (paskuda jedna)
 
Do góry